Vpn ile girişte ip bulunabilir mi?

Birine ağır söveceğim. Vpn %100 gizlilik sağlar mı?

Sağlamaz ama vpn servisi sağlayan firmanın policy'cine bakmak lazım.

eğer adli bir suç işlersen ve şikayet edilirsen bulunur.

ama bazı vpn şirketleri hiç bir zaman logları tutmayıp, dışarı 3. kişilere ipleri vermiyor.
  • false pretension  (18.04.18 00:28:52)
Hangi vpnler güvenilir?

  • gölgede aynı  (18.04.18 00:30:12)
hayır.

tor ağı bile sağlamaz.
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (18.04.18 00:31:57)
Bedava ve/veya ucuza bulacağın hiçbiri sağlamaz. Geri kalanlar için thatoneprivacysite.net ve /r/vpn den başlayabilirsin.

  • Jimmy McNulty  (18.04.18 00:34:07)
hiçbir şey %100 güvenlik sağlamaz. istersen vpn'le tor'a bağlan ordan çık bi daha VPN kurup onun üzeirnden başka bir tor serverından girip de söv. çok zor da olsa teorik olarak seni bulmak imkansız değil.

ayrıca, yıllardır türkiye IP'si ile kullandığın bir hesaptan şimdi kendini gizleyip de sövmen de anlamsız. şimdi yeni hesap açıp sonra gizlice sövüp onu yine türkiye IP'si ile kullanırsan yine faka bastın vs vs.
  • washe  (18.04.18 00:37:25)
Küfrettin diye kimse o kadar derde girip IP'ni bulmaya çalışmaz, rahatlıkla edebilirsin VPN üzerinden. En kötü git bir Starbucks'a bağlan oradan et.

Bu arada internet çocuk pornosu falan dolu, bu gizlenme işleri o kadar zor olsa böyle olmazdı
  • i was made for you  (18.04.18 00:51:05 ~ 01:00:16)
starbucks yasal olarak senin MAC adresini tutmak zorunda. starbucks'tan küfretsen seni bulabilirler. bulamazlarsa da starbucks ceza yer.

hadi onu da geçtim, dediğim gibi; şu an evinde girip kullandığın twitter hesabıyla gidip starbucks'ta küfretsen yine seni kolayca bulurlar. o hesabın giriş yaptığı IP adresleri belli.

özetle; salla gitsin. uğraştığına değmez. :)
  • washe  (18.04.18 00:55:59)
yine de şuna bakmak isteyebilirsin;

www.comparitech.com

twitter.com
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (18.04.18 01:00:27 ~ 01:07:22)
Hiçbir şey olmaz sen burada yazılanlara bakma. Düzgün bir vpn kullan ve küfür ettiğin platforma daha önce kendi ip adresin ile bağlanmamış ol.

  • kompisko  (18.04.18 01:35:22)
Git internet kafeye fake hesap ac napiyorsan yap derim

  • her gece aç  (18.04.18 02:15:17)
edince çok rahatlayacaksan en kötüsünden bir tablet alıp ortak ağa bağlan. sonra da tableti at gitsin.

  • diffarentiationation  (18.04.18 02:45:33)
nordvpn en iyisidir. fiyatı da gayet makul. log tutmuyor.

  • kafeinn  (18.04.18 08:38:17)