Yemek Sepeti rakipsiz mi ?

Var mı piyasada yemek sepetinin rakibi?
Eğer yoksa neden yok, yemek sepeti silip süpürür diye mi ?
Trendyol, morhipo vs aynı piyasada iş yapıyor sonuçta, yemek sektöründe neden yok?

en eski çünkü. o kadar çakal ufak esnafı böyle bir ortama toplamak kolay ve bir anda olacak bir iş değil.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.04.18 18:52:13)
(bkz: tıkla gelsin)
şimdilik tab gıda ürünleri(burger king, popeyes, arby's vs.) dahil ama farklı markalarla da anlaşma yapacaklar-mış.

bunun dışında yemeksepeti saldırgan bir şekilde tekelliğinin sürmesi için hamleler yapıyor.
www.yemekmotoru.com
webrazzi.com

bir de sanıyorum ki bir restoranın aynı anda yapacağı servis miktarı bellidir, yani hem yemeksepetine hem de başka sitelerin siparişlerine yetişmek kolay olmasa gerek. bir elbiseyi toptan üretip isteyene istediği zaman satsın diye verebilirsin ama yemek öyle olmadığı için ekstra işgücü vs. gerekir. bu durumda başkasına gitmektense piyasadaki en büyük oyuncuyla kalmayı seçiyor olabilirler.
  • Bruce  (17.04.18 18:54:12 ~ 18:59:08)
Alternatifi vardi bi tane yemekye.com mu oyle birsey.

İpad kampanyasi yapip binlerce siparis verdirip 3 ay sonra da kactilar. Fena degillerdi oysa ki.
  • brkylmz  (17.04.18 19:06:25)
islerini duzgun yaptiklari ve marka itibarina dikkat ettikleri surece, rakipsiz olacaklardir.

yemeksepeti.com'un mevcut kullanicilarinin baska yemek siparis sitesini kullanmak icin guclu bir sebepleri yok. olsa bile diger siteler de bu istekleri muhtemelen karsilayacak gucte degil. yemeksepeti.com bu isin tekeli. tekeli kirmak icin tekelin zayif oldugu konularda siz on plana cikmalisiniz, kaldi ki turkiye'de boyle bir alternatif site daha yok. bir de, yillar yillar evvel kurulup bu guzel gunleri ongorduklerinden, kendilerini iyi haziramislar ve basarilarinin tadini cikariyorlar. bahsetmis oldugun e-ticaret sitelerinin her birini digerinden ayiran arti ve eksi yonleri var, bu sebeple her birinin de kayda deger musterileri var.
  • tomcruise  (17.04.18 19:27:14)
Motosiklet taksi uygulaması Scotty de yemek servisi işi yapıyor ama galiba motorun sürücüsü sizin için nevaleyi alıp getiriyor. Bağlantı lokantalarla kurulmamış yani.

  • d max  (18.04.18 00:18:51 ~ 20.04.18 16:02:21)