Beyonce abartısı

Ya bu kadın çok abartılmıyo mu, bi ben mi böyle düşünüyorum? Queen diye diye arşa çıkarıyolar kadını ama çok abartı geliyo bana bu durum. Bi kere yıllardır iyi kötü yabancı müzik takip eden biri olarak beyonce diyince direkt aklima gelen 3-4 şarkı falan var. Crazy in love (ki kadebostany coverı orijinalinden bi 10 kat falan daha iyi bence), halo(bu fena şarkı değil), run the world ve put a ring on it. Halo dışındakiler vasat şarkilar bence. Sahnesi çok iyi falan diyolar ama zaten top şarkicilar arasında sahnesi kötü olan yok ki, artik müzik endüstrisi eğlence uzerine daha çok.

Hani sesi iyidir değildir laf etmiyorum, ki iyi yani vokal konusunda hakkıni veriyorum ama ne bileyim katy perry'den, lady gaga'dan ne üstünlüğü var bu kadar tapılıyo kendisine? Bence ikisi de daha iyi şarkı yapiyo beyonce'dan.

bu türde çok fazla kaliteye bakmıyor aslında bence kitle. ortalama üstü ses, ilgi çekici bir fizik ve en önemlisi yapımcıların gazlaması.

yapımcılar kimi gazlarsa o ilah oluyor, olay bu. e bu kadının kocasının da eli uzun onu biliyoruz. normal bu kadar abartılması.

eğer aynı tarz/kültür içinde sayarsak lady gaga alayını donunda sallar.
  • teritori  (17.04.18 16:41:42)
canlı performansı çok iyi. ben iki merdiven çıkınca nefes nefese kalıyorum, kadın saatlerce sahnede dans ederek sesi titremeden şarkı söylüyor. yaptığı dans da aşırı hareketli zaten, nasıl bir ciğer var kendisinde bilmiyorum o yüzden. şarkıları bana hitap etmiyor ama canlı performans konusunda kusursuz.

edit: kylie minogue da öyleydi ama yaşlandı artık.
  • dedimmidemedimmi  (17.04.18 16:44:57 ~ 16:50:49)
Abarti direkt. Biraz vucuttan guzellikten de ekmek yedi.
Lady Gaga donunda sallar hepsini +1

  • stavro  (17.04.18 17:15:38)
Çok yetenekli bir hatun. Ben çok seviyorum. Hem sesi güzeli hem kendi güzel. Üstelik Austin Powers Goldmember'da çok tatlı bir rolü vardı.

Lady Gaga veya Katy Perry'nin onunla karşılaştırılabilmeleri için daha bir 10 yıl piyasada kalmaları lazım bence.
  • kaptan memo  (17.04.18 17:34:41)
teritori +1

  • kleider  (17.04.18 18:54:12)
götü olmasa bu kadar meşhur olmazgillerden.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (17.04.18 18:57:26)