annemin sigarayı bırakmasını istiyorum

yıllardır günde yaklaşık bir paket içiyor neredeyse. napabilirim? nasıl yaklasmaliyim? bırakmak kelimesini kullanınca bile aşırı geriliyor, kızıyor falan.

" sen sigarayı bırakana kadar konuşmuyorum" demeyi bile düşündüm.

Ne yaparsan yap,kendi iste,edikce biraktiramazsin,gerekirsede her turlu restide yer gene birakmaz.bagimlilik bu.benim tavsiyem e sigaraya yonlendir onu.al basit bir tane sevenilecegi bi kac cesit likitle bir denesin.

  • duptıs  (16.04.18 01:14:10)
Yemeğine champix kat farkettirmeden

  • kompisko  (16.04.18 01:20:29)
harici her tesir kalıcı olmaz, sonuçsuz kalır. kendinin sigarayı bırakmak istemesi lazım.

  • anily  (16.04.18 01:27:20)
Bu sigara içenler öyle sorunlu ki akciğer kanseri olsalar içmeye devam ediyorlar. Yani senin diyeceğin herhangi bir şey etki etmez maalesef. Konuşmamayı deneyebilirsin ama işe yarar mı bilmiyorum.

  • i was made for you  (16.04.18 03:09:52)
Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Bunu izlet, YouTube'da Türkçe dublajlı videosu var. Ben bırakmaya karar verdikten sonra izledim ama kararlılığımı sürdürmek konusunda baya yardımcı oldu.
  • gmzo  (16.04.18 09:55:11)
Genelde yaşlıların bırakmama gerekçesi, bırakırsam asabi olurum, sonra sizi üzerim oluyor. Bırakırsa değil, bırakmazsa üzüldüğünüzü inandırın, belki ana yüreği ağır basar da olur.

  • onemoremile  (16.04.18 10:02:03)
Torun varsa onu kullanın, yoksa da olması muhtemel torunuyla geçireceği vakti kısalttığını söyleyin. İhtiyarlara çocukları söz geçiremiyor ama torun için her şeyi yaparlar.

  • temasettin  (16.04.18 11:22:30)