bu durumda kıskanır mısınız?

Sevgilinizin kardeşi/leri, annesi babası filan sevgilinizin eski sevgilisiyle kanka modunda takılsa, instagramda birbirlerine yorumlar, gülücükler filan atsa bu durumda kendi içinizde kıskançlık yaşar mısınız, yaşamak normal midir?

Aşırı sinirlenirim, ve asla ailesiyle ilişkilerim normal olmazdı sanırım. Ancak eski sevgili kişisini bu ilişkiden önce tanıyorlarsa, mesela aile dostunun kızı, komşu vs gibi , bir nebze daha sakin olabilirdim. Ama içten içe bilenirdim. evet çok kıskancım :)

  • i am a legal alien  (12.04.18 15:47:51)
benimle olan iletişimlerine göre değişir. eğer bana üvey evlat muamelesi varsa sıkıntı çıkarabilirdim.

Eski erkek arkadaşımın ailesiyle orta halli bi muhabbetim var. Kendisiyle yok ailesiyle var ve biri bu yüzden rahatsız olsun istemezdim doğrusu. (Ama herkes ben değil tabi o ayrı)
  • lcha  (12.04.18 15:49:36)
Kudururum.

  • i m cool with that  (12.04.18 16:01:38)
Kıskanmak ne kelime. Gerisini yazamıyorum buraya

  • gozu acik sevisen yahudi  (12.04.18 17:17:12)
Aileyle aramdaki samimiyete bağlı değişir aslında, kıskanma hakkını kendimde görmeyebilir ama kesinlikle rahatsızlık duyardım. Dile getirmezdim herhalde.

  • haykorsamdunyaya  (12.04.18 17:43:08)
Ben bu durumda kıskanmam, olabilir der geçerim, instagram'dan yorum, gülücük atmanın bir sakıncası yok bana göre.
Ama normal hayatta da sıklıkla görüşüyorlarsa nedenini sorgulardım.

  • peggy  (12.04.18 18:05:41)
kıskançlık değil de rahatsızlık duyarım. ailesinin yaptığı bir şey kıskançlık uyandırmaz.

  • aquarium  (12.04.18 18:31:47)
kiskanirim. soylemem.

  • jimicik  (12.04.18 19:19:59)
sevgilim yapsa kiskanmam ama sevgilimin annesi babasi falan oyle ergen takiliyorsa kesinlikle evlilik falan dusunmezdim oyle bir aileyle.

  • hot potato  (12.04.18 19:22:47)
kıskanmak ne kelime,gerçekten çocukluğundan beri tanıdıkları,ailecek görüştükleri birinin kızıysa dahi mesafeli olsunlar isterim,aksi taktirde ben de onlara mesafe koyarım.

  • pushing up the daisies  (12.04.18 22:33:05)
kıskanılmaz tabi ki .. ama gülünebilir ve saçma olduğu vurgulanabilir her yeri geldiğinde

  • taylor durden  (13.04.18 15:49:34)