arkadaş durumu

uyuşturucu ile alakalı bir durumdan dolayı arkadaşımdan borç para alıp geri ödeyememeiştim, kendisi baya kılıbık sevgilisinin köpeği, sevgilisi arkadaşıma çevresini değiştirmesi için baskı yapıyordu bu olay böyle bir olay yaşatınca benim numaramı engelledi eleman, sonra bende bunu heryerden engelledim falan ama keratayla baya iyi anlaşırdık , ne yapsam acaba nasıl toparlarım arayı yada toparlasam mı ?

borcunu ödeyerek başlayabilirsin.

  • mysql34  (11.04.18 02:53:34)
hesap numarası vs yok , hatta telefonu bile yok şuan elimde sadece face ve insta var bir şekilde iletişime geçmeden borç ödeme şansım yok , ha numarasını başkasından alıp faturasını öderim ondan habersiz sonrada mesaj atarım ne bilim fatura ödemekte çok tuhaf değil mi

  • docrivers  (11.04.18 03:01:59)
geç abi iletişime sana borcum vardı kusura bakma geciktim ama şimdi ödeyeceğim de sonra da nasılsın vs diye iletişimi ilerletirsin işte baktın cevap vermiyor salla gitsin hiç değilse parası kalmamış olur konuyu kapatırsın.

  • mysql34  (11.04.18 03:06:33)
bence "merhaba, dilerim iyisindir, sana borcumu ödemek istiyorum, lütfen müsaade et" gibi birşeyler karalayabilirsiniz.

  • e haliyle  (11.04.18 05:56:01)
+1 @e haliyle

"hala kılıbık, sevgilinin köpeği modda takılıyor musun len kerata ne iyi anlaşırdık heyt be" diye ekle ki degistigini daha duzgun bir adam oldugunu da anlasin.
  • robokot  (11.04.18 06:07:53 ~ 06:08:01)
Uyuşturucu yüzünden adamdan borç alıp odemiyosun. Ve sevgilisi senle gorusturmuyor diye laf ediyosun. Birine borcunu ödeyecek olsan bunun bin yolu var. Telefonunu bulup cebe havale bile yapabilirsin.

  • elorelia  (11.04.18 08:45:30)
arayı toparlamasanız da borcunuzu ödeyin.
Arkadaşınız ve sevgilisi yine de sizinle görüşmek istemezse de anlayış gösterin. "Uyuşturucu ile alakalı bir durumdan" borç isteyen kişileri çevresinde tutmak istemeyen insanlara, haksızlık ediyor muamelesi yapamazsınız neticede.

  • sopiro  (11.04.18 09:27:46)
kılıbık mılıbık, adamın sevgilisi haklıymış işte :)

  • altinci nesil caylak  (11.04.18 09:34:36)
Sopiro +1

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (11.04.18 10:28:39)
sorun uyuşturucuysa onlar beni ikiye katlar , kız elemanın tüm çevresini değiştirdi kendi çevrsi daha felaket olmasına rağmen , benim hayatım boyunca bu çocuğa yaptığım tek yanlıştı, kızın evini tek başıma yazın ortasında taşıdım , tek yanlışta kızın etkisi ile numara silmek ne bilim tuhaf

  • docrivers  (11.04.18 15:50:05)