kesişme vb

merhabayın.

mesela bir mekanda oturuyorsunuz. karşı masada veya mekanda karşı cins var. uzun bir süre kesişiyorsunuz. artık bi süre sonra göz kaçırma mevzusunu da geçip 5 saniye filan göz göze geliyorsunuz. artık öyle bir hal alıyor ki kendi arkadaş grubunuzdaki muhabbete odaklanamıyor ve komple mevzuya kilitleniyorsunuz.

bir süre sonra karşıdaki kişi gitmek zorunda kalıyor. siz de oturup mal gibi izliyorsunuz. ve en son gidiş anındaki bakışma kafada milyon tane aşk acısı şarkısı çaldırıyor.

soru şu: bu gibi durumlarda sizler ne yapıyorsunuz? peşinden gitmek, hakkında bir şeyler öğrenmek, hatta kafayı kırıp konuşmak filan...

not: karşı cinse fazla ilgi duymayan ve her türlü sosyalleşmeden kaçan bir erkeğim.

Kız tarafı olarak, ağııırr ağıırr yürüyerek lavaboya giderim, kapıda oyalanırım, gelmesini beklerim, wc'ye girmem hatta sadece aynaya bakıp ruj sürüp çıkarım. Peşimden gelmemişse dönüşte aslaaa 1 saniye bile yüzüne bakmam.

  • megalomaniac  (10.04.18 22:40:00)
O anki ruh hali ve motivasyonuma bağlı takaip edip muhabbet ettiğim de oldu, şans diyip işime gücüme döndüğüm de oldu.

  • cleric  (11.04.18 10:38:35)
Haha bir anımı aklıma getirdi anlatayım. Her hafta, aynı gün, aynı saatte gittiğim bir yer vardı. Tek başıma ortalama 40 dk süresince vakit geçiriyordum. Bir gün bir adamın sürekli olarak beni hedef alarak görüş açısına beni alabileceği bir yerlere oturmaya çalıştığını fark ettim. Artık adam saatlerimi ezberlemişti, ne zaman gelsem o da 5 dk sonra arkadaşlarıyla oraya geliyordu. Zannediyorum böyle 6 ay kadar geçti :D Basit bir sosyal flörttü, bu tarz şeylere çok takılmam.

Yaklaşık 3 yıl gibi bir süre sonra yeni işimin 3. gününde bu adamı gördüm :D Meğer o da iş değiştirmiş aynı şirkete geçmişiz haha. Arada muhabbet ediyorduk kahve falan içip.

Enteresan di mi :D
  • perfectum  (11.04.18 19:48:24 ~ 19:51:51)