Xiaomi Mi Hi-Fi kulaklık

arkadaşlar bu kulaklığı almayı düşünüyorum ama hakkında pek yorum bulamadım. kullanan memnun olan-olmayan, onu alma bunu al diyen varsa yardımcı olabilir mi ?

www.teknostore.com

ne yap ne et on-ear değil over-ear kulaklık al. bu ve on-ear olanlar kulağının üstünde durup kulağına ne kadar rahat olurlarsa olsunlar baskı yapacaklar ve uzun kullanım sonrası ki çok da uzun sayılmaz 1 saat bile yeterli, rahatsızlık verecek ve çıkarttığında kulağında kısa süreli acı olacak.

mümkünse denemeden alma. herkesin kulak boyutu ve müzik dinleme zevki farklı.
  • washe  (07.04.18 17:01:17)
yerinde olsam, xiaomi marka turşu bile almazdım.

  • pangea  (07.04.18 17:17:02)
Xiaomi markası şu bir kaç senedir oldukça tutuluyor. Xiaomi Türkiye face grubuna bir dalış yapman gerek bilgi için.

  • 1adam  (07.04.18 18:02:18)
bu paralara daha iyileri var, mesela akg'nin f/p ürünleri var 100 dolar civarına. sony'nin de vardır kesin, araştırmanı yap derim. washe +1, ayrıca dışarı daha çok ses veriyor on ear'lar ama bu fiyata kaliteli over ear bulmak daha zor. audio techinaca da bakabilirsin.

  • Bruce  (07.04.18 18:11:19 ~ 18:20:58)
xiaomi kulaklık vs işinde gayet kötü bir marka - bu mesaj mi5s den yazılmıştır - ancak işte kendi fanboyları var onların da ne çıkarsa abi çok iyi abi adamlar yapmış diye gezen. 400 lira hayatta verilmez. o paraya ne gradolar ne athler alırsın.

  • Jimmy McNulty  (07.04.18 18:27:17)
Fiyat şişirme gibi geldi bana. xiaomi'nin piston 3 kulakici kulaklığını kullanıyorum, oldukça memnunum ses kalitesi ve malzeme kalitesinden ama kafaüstü modellerini bilemeyeceğim.

İyi bile olsa 400 lira verilmez. f/p olmaktan çıkmış. Ben n11'den 260 liraya indirime denk getirip akg y50 almıştım. Hala da kullanırım. Biraz daha araştırın, bulursunuz bence.
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (07.04.18 18:43:14)
Şimdi baktım, yorumlar genel olarak iyi. Detaylı incelemedim ama memnun olmayan görmedim.

Hoşuna gittiyse al gitsin, xiaomi'nin ses getiren birkaç kulaklığı var. Kötü değiller. Fikir sahibi olmadan konuşmamak lazım. Fiyatı da amazon'da bile neredeyse $100.

Yalnız iki jenerasyonu varmış, aralarında birkaç fark var, ona dikkat etmek isteyebilirsin belki.
  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (07.04.18 22:17:31)
Daha iyi çinli kulaklıklar var. Bence parasını hak etmiyor. Benim kenarda duruyor az kullandım.
audiobudget.com

  • superjax  (08.04.18 10:51:37)
head-fi'den incelemelerine ve thomann.de'den fiyat performans durumunu araştırmanı tavsiye ederim

www.thomann.de
  • aşksız prens  (08.04.18 12:46:21)