[NBA] 2018 MVP

Tamam ben de The Beard'ı seviyorum hatta alsın isterim kaç yıldır haketti ama LJ alsa şaşırır mıyız?

Sizce de LJ de haketmedi mi bu sezon? Adam yanıyor sanırım en iyi sezonlarından birini geçiriyor.

Yoksa ben mi biraz abartıyorum ? Sus, otur yerine saçma saçma konuşma mı dersiniz?

Şahsen ben demem. Hatta Damian Lillard da hakkediyor bence derim. Ama Harden da hakkediyor. Sorun şu ki, Harden çok kollandı bu sene. Rüzgar esse, faul aldı. O biraz dokunuyor sadece.

  • windowsguvenlikduvari  (06.04.18 13:40:39 ~ 13:42:11)
Net Harden, tartışması yok.

  • i was made for you  (06.04.18 13:46:55)
Abi LeBron yaniyor da, Harden'in da geri kalir tarafi yok ki. Fazla iyi oynuyor bu sene. Rockets'in regular season'i 1. bitirecek olmasini da eklersek tartismasiz Harden diyorum ben.

Hatta gecen sormustum kelimeyi. Ben Harden'in unanimous mvp olacagini dusunuyorum
  • elon  (06.04.18 13:51:16 ~ 13:51:43)
10 ay önce söyledim yine söylüyorum alabilecek tek kişi harden.

harden almazsa beni bulun.
  • tragedystreets  (06.04.18 14:25:24)
Harden Iki senedir alsa sasirtmazdi, hatta hak etti bile bazilarina gore. Ucuncu sene daha az rakibi varken alir artik

  • baldur2  (06.04.18 14:40:24)
Haketmedi.

Harden her türlü daha iyi bu sezon. LBJ'nin takımı sikik doğuda üçüncülüğe oynarken(o da en iyi ihtimal, Embiid sakatlanmasa 76 3. olur derdim kesin) Harden'ın takımı büyük ihtimal tarihin en iyi takımı olan GSW'nin önünde batı birincisi. Harden takımında CP3(CP3 NBA'de şu an aktif olan oyuncular arasında en çok asist yapan adam bu arada) gibi bir dağıtıcı varken asist liderliğinde üçüncü sırada. Sayıda zaten ezip geçmiş herkesi, hemde aynı true shooting percentage'a sahipken ikisi de.

Sezonun en iyi oyuncusu ödülü bu, Harden'dan başkası alamaz bu sene.
  • noluyo yaa  (06.04.18 14:52:15)
Sus, otur yerine saçma saçma konuşma. Harden net MVP.

  • kivanc1  (06.04.18 15:33:55)
lebron konusunda bence abartmıyorsun ama harden alacaktır. 2 kere direkten döndü. bu sene kesin verirler. verirler derken hakkıyla kazanır yani. lig birincisi falan da bitirdiler.

  • ravenclaw  (06.04.18 19:55:23)