Layne Staley

On altı yıl oldu gideli. Dediği gibi, yağmurlu bir günde gitti. Buradan da anmış olalım.

nutshell: www.youtube.com

wake up: www.youtube.com

love hate love: www.youtube.com

long gone day: www.youtube.com

Mark Lanegan başımızdan eksik olmasın.

Edit: Taziyeleri burada kabul edebiliriz.

Edit 2:

"Dear god, how have you been then?
I'm not fine, fuck pretending
All of this death your sending
Best throw some free heart mending
Invite you in my heart, then
When done, my sins forgiven?
This God of mine relaxes
World dies I still pay taxes"

www.youtube.com

vay be 16 sene olmuş. kurt cobain'in de ölüm yıldönümü bugün. geçen gün mark lanegan dinlerken aklıma gelmişti benim de bi o bi de eddie vedder kaldı diye.

  • tepedeki psychedelic adam  (05.04.18 14:39:40)
@tepedeki, Bir Pearl Jam sağ çıkabildi zaten. Hepsi yitip gitti. Alice in Chains albüm çıkarmaya devam ediyor, Jerry Cantrell takılıyor öyle ama Layne'siz AIC'in bir manası yok bence.

Ruhları gibi grupları da, bedenleri de paramparça oldu.
  • rahip janick  (05.04.18 14:43:23)
Pearl jam, nirvana açtığımda youtube ister istemez çalma sırasında aic getiriyor ve doğrudan geçiyorum, hem seviyorum hem de diğerlerine göre beni daha aşağı bir moda sokuyor aniden, mark lanegan hem tek başına hem başkalarıyla hala güzel şeyler üretiyor

kendimi çok üzmeden no excuses ile dahil olayım
www.youtube.com
  • freebird5406_2  (05.04.18 15:03:47 ~ 16:40:54)
sabahtan beri alice in chains dinliyorum. confusion mükemmel bir şey. :/

  • nice tnetennba  (05.04.18 15:07:57)
Başımız sağolsun.

www.youtube.com

  • eazy  (05.04.18 15:18:12 ~ 15:22:03)
Bunu unutmuşum ya.
www.youtube.com

  • eazy  (05.04.18 15:33:42)
Di dii i aaaaaam the maaaaan in the box

  • baldur2  (05.04.18 16:11:54)
Öncelikle cümlemizin başı sağolsun. Başlık çok hayirli olmuş. Duyuru sahibine burdan teşekkür edelim.
Rahmetliyi Nutshell ile bildim o yüzden Nutshell ile analım:
youtu.be
  • Amaranta ursula  (05.04.18 16:26:57)
Rip Kurt & Layne

Heaven beside you <3
www.youtube.com

Geçen sene de bok var gibi Chris Cornell gitti, neredeyse 1 yılı olacak. Onu da analım:(
  • peggy  (05.04.18 16:37:26)
Bury me softly in this womb
I give this part of me for you
Sand rains down and here I sit
Holding rare flowers
In a tomb... in bloom

Down in a hole and I don't know if I can be saved
See my heart I decorate it like a grave
Oh, you don't understand who they thought I was supposed to be
Look at me now I'm a man who won't let himself be

Down in a hole, feeling so small
Down in a hole, losing my soul
I'd like to fly,
But my wings have been so denied

www.youtube.com
  • rahip janick  (05.04.18 16:42:16)
alice mudgarden'a girince çıkamıyormuşsun, piii.

  • nice tnetennba  (05.04.18 17:32:31)
bu sene aklımdan çıkmış ölüm yıldönümleri. 5 nisan'da genelde pek kimse layne'i hatırlamaz. şaka maka 90'ların üzerinden 20 küsür yıl geçmiş ama ne olursa olsun ölümsüz bi dönem. smells like teen spirit, come as you are, been a son, no excuses,heaven beside you say say bitmez hala güncelliğini koruyan şarkılar

  • pudrasekersizlokum  (08.04.18 01:51:02)