xiaomi powerbank orijinallik sorgulama

powerbank kutusundaki kartı kazıyıp çıkan 20 haneli numarayı mi.com sitesinde sorguladığımda ilk görüntüleyen mi olmamız lazım 2. mi?

kartı kazıyıp girdim numaraları 2. görüntüleyen olduğumu söyledi de, kafam karıştı.

ilk olman lazim

%95 ihtimal fake
%5 ihtimal senden once birisi bir rastlantiyla ayni numaralari siteye girdi.
  • eksimtrak  (05.04.18 14:37:49)
satıcıya sordum, şöyle cevap verdi;

"Ürün size geldiğinde sorgulama yaptığınız numarayı siz kazıdınız değil mi?
Sistemde neden 2 defa sorgulama görünüyor sebebini bilmiyorum çok fazla sahtesi olan bir ürün ama bizden aldığınız üründen emin olabilşrsiniz direkt Türkiye distribütöründen almaktayız 2 yıl boyunda tüm garanti süreçlerinde bizden destek alabilirsiniz."
  • spirit crusher  (05.04.18 14:40:37)
Muhtemelen ürün sahte. Tabi adam sahte ürün satıyoruz demeyecektir. Kime sorsan bizimki orijinal diyor.

  • shotcrete  (05.04.18 15:09:16)
Powerbankin orijinali ile sahteleri arasinda kucuk tasarim farklari da var. Bir de oyle bak istersen.

  • bos gezenin bos ustasi  (05.04.18 15:25:07)
xiaomi fake powerbank diye aratırsanız epey bir görsel ve video çıkıyor minik font farklılıkları, girinti çıkıntı işçiliklerinden ak ve kara döt çıkıyor ortaya.

  • hedep  (05.04.18 16:03:59)
Xiaomi gerçek-sahte ayrımı ile ilgili youtubeda videolar var ona da bak. Gerçi sahteciler çılgın atmaya başladılar son 2 senedir.

Madem o kadar müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, yenisini iste bakalım ne yapacaklar.
  • cleric  (05.04.18 16:12:45)
sahte olsa daha fazla görüntüleme olması gerekir diye düşünüyorum.
adamlar üşenmeyip 1 orjinal ürüne 1 sahte yapmak gibi (ki bunu da satın alıyor mecburen-adam sahte üretip satacak neden yarısını gidip orjinal alsın?) dahiyane bir fikri uyguladılarsa şapka çıkarıyorum.

  • ozdek  (05.04.18 17:25:48)
ben sorguladigimda 1.ydim

  • jedilance  (05.04.18 21:36:30)
bi kaç inceleme vidyosu izledim, çakma ürünlerde detaylarda gizli farklar var. ürünün orijinal olduğuna kanaat getirdim.tabii neden 2. görüntüleme olduğu hep bi soru işareti kalıcak :)

  • spirit crusher  (05.04.18 23:18:04)