Akbank atm para çekme limiti

1500 Tl imiş ve maalesef arttırma şansımız da yokmuş. ulan amk böyle iş mi olur? hayır benim kırk yılda bir ilşm düştü de bu bankayı zenginler hiç mi kullanmıyor?

ziraat atm komisyonla daha fazlasını çekmeye izin veriyor. 4-5 lira gibi bi ücret almıştı benden en son.

  • theseachange  (03.04.18 01:36:50)
Zenginlere limit 5000-15000 arası oluyor genelde ;) Zenginlere düz banka hesabı mı açacaklar, illaki ultimatimyum black gibi bir segmentleri vardır onların kartı da limitleri de ona göre oluyor.

fakirler için hala en para en geçerlisi :)
  • atom karincanin torunu  (03.04.18 01:39:40)
yav zengin dediysem yani günde 5-10 bin liracık uğraşı olanlar demek istedim. ben zaten fakirim dedim ya kırk yolda bir işim düştü. customer service bana bütün müşterilerimiz için standart bi uygulamadır dediği için şaşırdım.

  • everythingok  (03.04.18 01:45:28)
@acemi

sallıyosun bence her zaman limit var. :D
  • fasko  (03.04.18 01:51:18)
100000 para yatır bir kere, segmentini yükselt, ardından kaç olacağı pek önemli değil, hsbc'de senelerdir premierim, güzel kampanyaları oluyor :D Batarlar yakında.

  • atom karincanin torunu  (03.04.18 02:00:17)
ulan ne adamlarsınız amk ya! ;) bişey sormaya gelmiyor hemen bi aşağılık kompleksi ;) tamam agalar tamam zaten kaç kere yazdım ben fakirim diye. tamam en zengin sizsiniz, en büyük siziniz amk. hemen zengin olup hem de ekşi’de vakit geçireni de ilk defa görüyorum.

  • everythingok  (03.04.18 02:36:10)
@every

Yazıyoz hala ne cevap arıyosun anlamıyom ki bankadan çeksene başkasının kartına mı çöktün nedir :)

edit: uyarı için everythingok'e teşekkür.
  • fasko  (03.04.18 02:45:19 ~ 04.04.18 01:48:10)
@fasko

kırk yılda bi vurgun yapalım dedik bok ettiniz :))

bir de sana zahmet bağlaç olan -ki’yi ayrı yaz lütfen!
  • everythingok  (03.04.18 03:02:23)
Müşterisine göre 5000'e kadar çıkıyor bazı atmlerde/bankalarda. Ben genelde para yatırmak için kullanırım, pek para çekmem. Ama 3 küsür bin lira çektiğimi hatırlıyorum.

Ayrıca bu limit zenginlik fakrilik ile ilgili değil, bir iki kişinin gelip de tek seferde makinedeki bütün parayı çektiğini düşünün.
  • John Bloor  (03.04.18 08:40:24)
wings black için 15.000 lira veya karşılığı döviz. sen fakir olduğun için sana düşük atm limiti vermişler.

  • babilbaligi  (03.04.18 09:29:46)
maalesef havale-eft beleş değil. ayrıca yeter amk yeter ya ulan fakir olduğumu önceki yazdıklarıma bakarsan zaten defalarca söylediğimi görürsün. tamam fakiriz amk tamam kabul ediyoruz daha ne yapalım, diz mi çökelim önünüzde?

  • everythingok  (03.04.18 09:53:50)
@everythingok: olm sana fakir muamelesi yapan biz değiliz, biz sana bu muamelenin yapıldığını söylüyoruz. atarlanacaksan sana bu muameleyi yapanlara atarlan...

  • babilbaligi  (03.04.18 10:57:39)