1 Nisan

Merhabalar herkese,
Dün herhangi bi kimseye şaka yaptınız mı? Size şaka yaptılar mı?

Hayır, hayır.

  • babilbaligi  (02.04.18 11:45:13)
Yoo.

  • Adramelekhh  (02.04.18 11:46:49)
30 yaşında sakallı bıyıklı göbekli hayvan gibi adamız. 1 nisanı mı kalmış.

  • japon askeri  (02.04.18 11:50:56)
ben yaptım ama bana kimse yapmadı. geçen sene çok kötü bir şaka yapmışlardı ama uzun süre de söylememişlerdi gerçeği sinir olmuştum

  • karjalainen  (02.04.18 11:53:42)
hayır.

şaka yapacak modumuz kalmadı galiba milletce...
  • redeath  (02.04.18 12:20:50)
hayır. hayır.

  • sutlu nescafe  (02.04.18 12:27:16)
bizde şöyle oldu,

beraber çalıştığımız bir arkadaş ısrarla "abi diğer arakadaşlara haftasonu mesai var diye şaka yapalım" konusunda başımın etini yedi. ben de herkese haftasonu mesai var tandanslı bi mail attım.

hepsi "hafatsonu programımız var keşke cuma 17:00'de değil de daha erken atsaydınız" şeklinde serzenişi oldu haliyle. şaka yapmamı isteyen arkadaş ise sigaray inmişti. ben de herkese şaka olduğunu söyledm. ama şaka isteyen arkadaşa söylediğimi söylemedim.

cumartesi sabahı herkese "biz geldik siz nerdesiniz", "genel müdürü aradık mesai filan yokmuş", "nasıl haftasonumuzu mahvedersiniz tarzında" mesaj attırdım. diğer arkadaş panik oldu filan.

öyle işte.
  • teritori  (02.04.18 13:01:31)
eskiden sözlükte bile 1 nisan şakası olurdu.

yapılan tek şaka bir arkadaşımın whatsapp'tan gönderdiği "seni engelledi" şakası idi.
  • tabudeviren  (02.04.18 14:27:45)
bana yapıldı.
öğrencim "arkanda kuş var öğretmenim" dedi. (yaşı 6,5)

  • d e j i n  (03.04.18 00:40:06)