[]

Yaşça büyük kadınlara ilgi duymak normal midir?

Yoksa psikolojik bir problem olduğunu mu gösterir? Yaşım 21 ve 35-45 (duruma göre +10) yaş arası, bakımlı veya doğal halli kadınları 18-25 yaşlarında kadınlara tercih ederim eğer seçme durumum olsa. Duygusal ilgiden ziyade bedensel çekici bir ilgi daha çok fakat bilmiyorum elimde değil. Yaşımdan dolayı da asla ulaşamayacağım bir içgüdü olarak kalacak gibi, bu ulaşılmazlık da daha çekici kılıyor unsuru, ulaşılamayan şey güzeldir yasası gereği.
 
normaldir bir sıkıntı yok. ben de çoğu zaman ilgi duyarım. her şeyin olgunu makbuldur.


  • fasko  (01.04.18 02:41:45) 
Normal. Psikolog olmadığım için iddialı bir şey yazmak istemiyorum ama bunu anne-çocuk ilişkisine bağlayabiliyorlar. Duygusal olmadığı sürece cinsellik tamamen kişilerin arzularına bağlı ve bu arzular her an değişebilir. Bugün onlar çekici gelir, yarın başka bir tarzdaki kadınlar. Bir de arkadaş çevrende sorun olabilir. Benim 30+ arkadaşlarım var ve yakından tanıdığın zaman hiç de hayal ettiğin gibi değiller. Olay senin kafandaki kadın figüründe ve beklentilerinde. Senin çevrende böyle bir grup olmadığı için gözüne farklı geliyor olabilir. Ulaşılmaz denebilecek bir konu yok aslında. İşi bilene onlar daha kolay bir kitle.


  • dissendium  (01.04.18 02:49:27) 
Kimse normları belirlemeye muktedir değil. Rıza olduktan sonra 70 yaşındakinden hoşlanman bile anormal sayılmaz.

Ama "Bunun altında yatan neden nedir?" diye soracak olursan, anne sevgisi eksikliği derim.

Ayrıca "Ulaşamayacağım bir içgüdü olarak kalacak" düşüncesi son derece yanlış. 45 yaşındaki bir kadını 45 yaşındaki bir erkekten çok daha iyi tatmin edebilirsin, tercih sebebi olursun. Cougar diye bir terim boşuna ortaya çıkmamış.

www.urbandictionary.com
  • yirmisantim  (01.04.18 03:06:20) 
Hmm vay be demek ki kendinden büyük erkeklerle takılan kızlar hep baba sevgisi eksikliğinden yapıyo bunu. Yani kadınların yüzde 70'i falan hasta.

Sözlükte her gün yeni bir şey öğreniyorum süper
  • selamun aleykum kitty  (01.04.18 03:41:38) 
Asla ulaşılmaz değil. Kendine çeki düzen ver, bakımlı ol, erkeksi ol yeter. Çocuksu olma. Cool ol.

Kadınlar da genelde kendinden(maddi manevi) büyük erkeklerden hoşlanıyor.

Sorun yok.

1.bp.blogspot.com
  • idexo  (01.04.18 09:57:55) 
ben de 40-45 yaşlarındaki bayanlardan hoşlanıyorum. anormal midir bilemiyeceğim. yaşım 28.


  • caletti  (01.04.18 10:35:59) 
normal değil.


  • pinkpeony  (01.04.18 16:11:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.