E-sigara tavsiyesi

Selamlar,

İnternette o kadar çok kaynak var ki, insan araştırırken kendini kaosun içinde buluyor.

Sigarayı bırakmak değil derdim, evde ve ofiste sigara içmek için alıyorum. Sağlam, kullanımı kolay ve malzeme temini rahat olan bir cihaz arıyorum. Alacağım siteyi de paylaşırsanız çok sevinirim.

Esigaram.us önce forumu okuyun biraz. Aksi halde fahiş fiyatlara alacaksınız cihazı muhtemelen.

Ürün olarak ise genelde pico tavsiye ediliyor bu aralar. Sanırım iyi bir fiyat performans ürünü. Ben de yok fakat denedim güzel bir cihaz (çok kısa tecrübe ettim)

Smok Alien iyi, ben memnunum ama şikayetçi de çok.

Picodan şikayetçi pek yok ama okuduğum kadarıyla.
  • Fusha  (31.03.18 20:40:08)
Başlangıç olarak pico+nautilus 2 atomizer üzmez.

  • cloudybloody  (31.03.18 20:57:38)
eğer bekleyebilirim diyorsanız tavsiyem aliexpress'ten almanız. türkiye'de bulunmayan veya fiyatı 1000 lira olan aletleri 50-100 dolara bulabilirsiniz. atomizerler de keza öyle. yazıcıoğlu'nda 20 lira fiyat çektikleri atomizeri 2-3 dolara aldım.

  • lesemajeste  (31.03.18 21:25:03)
4-5 aydır vaporesso revenger kullanıyorum. çok memnunum. coilleri çinden orijnal vaporesso gt8 olarak 12 tl ye geliyor toplu alımda. iki pilli olması önemli cihazın. ayrıca yanında şarj aleti ve toplamda 4 pil almanızı öneririm. kendi üzerindeki porttan şarj edince ekranda ufak bir çizgi çıktı. almayı düşünen arkadaşlarım var aldığınızda kaça aldığınızı yazabilir misiniz?

  • tukenmez adam  (31.03.18 22:16:22)
Wismec RX Gen3 ve Smok TVF8 ikilisinden gayet memnunum.

  • kartonpiyer  (02.04.18 15:27:50)
acele yoksa, sigarayı bırakmak değilse amaç ali'den sipariş vermek çok çok daha mantıklı. elinden az biraz gelirse hazır coil head'li değil de kendi telini kendin taktığın modellere bak derim.

ayrıca malum bu alet 3 parçadan olusuyor. atomizer, mod, ve atomizere taktığın tel. mod en önemsiz şey. tek işi gücü atomizere iletmek. atomizere taktığın tel ve atomizerin kendisi asıl önemli olay. onu alırken parasından kaçma en çok önerilen en sorunsuz olanı al çünkü bütün e sigara tecrübesini o yaşatacak sana aslında.

ben olsam şöyle yapardım, smok'un atomizer'leri var hem coil head'li kullanılabiliyor hem rba denen aparat ile kendi telini de takabiliyorsun. bence o açıdan hem başlangıç hem daha ileri seviye için oldukça iyi.

ali'den sipariş verirken de yorumlara bak, yakın zamanda ürünü teslim aldığını yorumlarda belirtmiş türk var mı diye. bazı satıcılar bizim gümrük mevzuatına hakim ona göre ayar çekiyorlar paket içeriğiyle ilgili o zaman geçme şansı artıyor(artık her şeyi x-ray'den geçirmiyorlar mıdır nedir bilemiyorum).
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.04.18 15:33:46)