hastaneden kurul raporu almak?

bunun için önceden randevu falan almam gerekmiyor herhalde, direkt gidip "rapor almak istiyorum" diyeceğim danışmaya?

Büyük şehirlerde (İstanbul) durum biraz farklı, randevuyla çalışıyor artık hastaneler. Randevusuz almıyorlar yani. Ama bazı hastaneler randevusuz'da alabiliyor. 2 ay önce 4 farklı hastane gezdim hepsi randevu ile alıyorlardı ve en erken randevuyu çoğu hastanede 1-2 hafta sonraya veriyordu. 1 haftada da işlemler sürer dediler. Aciliyetim olduğu için şehir değiştirmek zorunda kaldım. Sonradan bir kaç yer buldum randevusuz veren ama ben işimi hallettiğim için iş işten geçmişti.

İstanbul için, Validebağ Ek Hizmet Binası'nda aynı gün içinde randevusuz alabilirsiniz.

Edit: Önceden bir arayıp sorun.
  • lana del rey  (30.03.18 23:09:10 ~ 23:10:31)
kurul raporları için 1 marttan itibaren 182 ya da mhrs'den randevu almak gerekiyor. istanbul'da bu şekilde en azından, diğer şehirleri bilmiyorum.

şunu belirtmeyi unutmuşum: askerlik, maluliyet tarzı sevkli raporlar için randevu gerekmiyor. onlarda direk başvuruluyor. gideceğiniz hastanenin sağlık kurulu birimini telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz.
  • nrmnm  (31.03.18 07:06:32 ~ 12:00:19)
ankara'da internetten randevu yokmuş bu arada.

  • slhmlr  (03.04.18 16:57:22)