PS 4 Almak fakat bundan hiç anlamamak ?

arkadaslar fifa ve gta dısında pek oynanmaz sanırım, bilemiyorum.
en uygun nerden alınır ?
önerileriniz nelerdir?

tşkler

N11’den alabilirsiniz. Kupon, indirim filan derken baya uygun fiyata gelebiliyor. Eurasia garantili olmasına bakın, GTA 5 ve FIFA dışında oynanmaz diyorsanız 500 GB Slim modeli işinizi görür. 2 kollu model var onlara bakın bir de, ikinci kol ekstra alırsanız pahalıya gelir.

  • captainimsi  (29.03.18 14:02:41)
Ben de alma planları içindeyim, araştırdığım kadarıyla... kafam çok karışık..

4k tv'in varsa ps4 değil ps4 pro almamız lazımmış. Ama bir diğer görüş, ps4 pro'nun para tuzağı olduğu, bizim gibi amatör oyuncular için pek bir farkının olmadı.

ithalatçı garantili olunca 200-300 lira daha ucuz oluyor, zaten canavar gibi makine, ne gerek var fazla para vermeye. Ama bir diğer görüş, ithalatçı garantili olunca arkasında duran olmuyor 200 lira fazla ver başın ağrımasın.

ben donanımhaber'in ps4 fırsatlar başlığını takip ediyorum. ithalatçı garantili 1050 liraya kadar düştüğünü gördüm. 500 gb modeli. sony garantili 1499 lira sanırım fixlendi bu fiyata.
  • akatreil  (29.03.18 14:04:43)
sahibinden bakabilirsin garantisi devam eden 800-900 arası bir şey..

god of war, tomb raider, far cry, resident evil, the last of us, diablo, bioshock gibi oyunları da unutmamak lazım..
  • redeath  (29.03.18 14:06:49)
Ps4 gurusu olarak geldim aranıza.

Ps4 Slim 500 modelini alıyorsunuz kafa rahat. 2.el alın 18 ay garantili bir dünya satan adam var, yok ben kıl adamım diyorsan 1050 liraya 100 lira da bonus veren bir alışveriş sitesinden çekin gitsin hemen. Pro'ya gerek yok.
  • gozu acik sevisen yahudi  (29.03.18 14:06:51)
ps4 1 tb tek kol ve fifa18 ile duruyor, sony garantili almistsim (bimeksten) ama garantisi doldu, satmayi dusunuyorum pek oynamyamadim icin (zamandan dolayi)

yer ankara (anlasabilirsek uygun fiyattan ilgilenen arkadaslara buradan satabilirim, donanimhaber uyeligimde mevcut referanslarima bakmak isterseniz)
  • kamyonsans  (29.03.18 14:36:24)
ps4 slim ile pro arasındaki fiyat farkı giderek açılıyor, slim geri pro ileri gidiyor sürekli. 2020 yılında ps5 çıkınca elindekini satacağını düşün, belki de sadece 4k oyun çıkacak olan ps5'le 2 yıl daha ortak oyun oynatabilecek pro'yu mu daha kolay ve nispeten az fiyat düşüşüyle satarsın yoksa ağzıyla kuş tutsa upscale dışında 4k oynatamayacak olan slim'i mi?

kendi tarayıcısı üstünden 4k film izleme olaylarına falan hiç girmiyorum.
  • onemoremile  (29.03.18 14:37:54)
yani fifa ve gta dışında oyun oynamıyoruz biz de zaten.
zaten başka oyun yok ki.
hiç.
abi o ne demek ya?

oyun konusunda yardımcı oluruz. siz tarzınızı belirtin.
  • baharat  (29.03.18 14:48:00)