kızlar bu tiplerde ne buluyor?

bir öğrenci apartında kalıyorum. yan dairede bir orço var. kapıları hayvan gibi kapatan bir tip, konuşmalarından da atarlı giderli bir şey olduğu anlaşılıyor. bu herif kız arkadaşını getiriyor dairesine. kızla ne kadar gülüp eğlenseler sonra birden tartışmaya başlıyorlar. telefonda da kaç kere kıza bağırdığını duydum. bugün de kavga ettiler. kapının açıldığını duydum, delikten baktım kızı apar topar dışarı attı, kız mal mal bekliyor. sonra çekip aldı zorla kızı. mesela şu an da telefonda bağırıyor kıza. şimdi bu lavukta kızı çeken nedir tam olarak? her türlü aşağılamaya rağmen bırakmaması falan?

kızlara herkes iyi davranıyor. nice guy sendromu diyoruz. e haliyle götü kalkan kız başka birşey arıyor. hence piç adam sendromu.

  • charlotte blanc  (24.03.18 00:28:55)
red pill başlığına alalım sizi

  • gezegen olan pluton  (24.03.18 00:31:24)
bunlara rağmen seviyor o çocuğu. ne biliyim çok yakışıklıdır, vücudu çok iyidir, penisi büyüktür, çok iyi sevişiyodur vs vs. bu hareketleri farklı yorumluyodur ya da

  • ghilleinthemist  (24.03.18 00:32:21)
Bok gibi babaları var, annelerine terör estiren. Onu da matah bir şey, sevfi filan sanıyorlar işte. Üzücü bir şey.

  • red g  (24.03.18 00:33:24)
Kızlara herkes iyi davranıyormuş asfhds

  • red g  (24.03.18 00:34:04)
Duzenli sorulur bu soru:)

  • stavro  (24.03.18 00:40:45)
red g +1
kızın gözünde erkek adam öyle olunuyor. bu bilinç seviyesinde olmayanlarda bile erkek=barzo diye kodlanmış, onlara anormal gelmiyor. bir de işin içine kendine değer vermesi gerektiğinin öğretilmemesi girince ortaya böyle tipler çıkıyor.

tamam, koskoca toplumdaki cinsiyet algısını değiştiremezsin, ister istemez etkilenirsin. biz sanki fildişi kulelerde yaşayan arşidük müydük, o toplumun içinde doğup büyüdük. tamam, benim babam anneme değil vurmak, hakaret bile etmemiştir ama etrafımda vardı, "aa nasıl böyle bir şey mi var" demedim.

tüm bunlara rağmen insan biraz kendini geliştirir yav. yıl olmuş neredeyse 2020, kemikleri ufalanmış bilimkurgu yazarlarının insanlığın uçacağını tahmin ettiği yıllardayız; hala birey olamamış, başka bir insanın kendine zarar verdiğinin farkına varamayan, duygusal olarak birilerine bağlı olmak zorunda hisseden, özsaygısız insanların bu kadar çok olmasını sadece "toplum böyle işte ağbii" diyerek normalleştirmeyi kabullenemiyorum(ki genelde de ben yaparım bu yorumu ama normalleştirmem). bu kadar zor olmamalı insanın kabuğunu kırması, gözünü açması, neyin ne olduğunu görmesi; internet var binbir çeşit haberleşme var, bu kadar da izole yaşamıyoruz artık.

bilemiyorum altan, bilemiyorum...
  • Bruce  (24.03.18 00:56:49 ~ 00:58:14)
karşılaştığın bir ya da birkaç vaka sonucunda tüm kadınları genelleyen tavrının da yan dairedeki erkeğinkinden bir farkı yok bence. cinsiyetçi ve ayrılıkçı bir yorum. kadınların mantığını ve tavırlarını sorgulama aşamasına geçmeden önce kafandaki fikirleri netleştirmeni, önyargılarını bir kenara bırakarak tutumunu düzeltmeni öneririm.

  • fragile lady  (24.03.18 01:14:17 ~ 01:15:08)
sert seks buluyor.

  • velvetmorning  (24.03.18 01:45:50)
Zengindir ortamı vardır kızların erkekte aradığı sonraki hayatlarında kendilerini her türlü koruyabilmesi

  • her gece aç  (24.03.18 13:29:27)
sert seks buluyor diyen arkadaş için,

aynı bu anlatılan tipte bir erkek tanıdım, eski sevgilimin en yakın arkadaşının sevgilisiydi. çocukla ister istemez görüşüyorduk ayda 1-2 kere. hanzonun tekiydi, kıza bağırıyordu, azarlıyordu. daha sonra kız arkadaşımdan öğrendim ki erken boşalıyormuş, kalkmıyormuş doğru düzgün.
  • Stoneface  (24.03.18 16:54:15)
Olay parada bitiyor bence. Tip, davranış falan paranın yanında çok etkisiz. O adam çulsuz olsa suratına bakmazdı. Paranın da barzolukla ilişkisi yok değil.

Öyle tavırları olanda gizli homoseksüellik vardır. Aşağılık kompleksiz de serçe parmağı kadar penisten gelebilir.
  • gölgede aynı  (24.03.18 17:03:52 ~ 17:04:19)
kızın kezbanlığının ilgisi yok, kendini gerçekleştirememiş kadınlar- aslında erkekler de- güçlü karakterlerin yanında dururlar. sürekli. Şöyle bir etrafına bak herkes güce yakın durmak ister (güç sizinle olsun dostlarım)

mesela zamanında masonluğa böyle bir ilgi varmış, sonra da farklı akımlara....(şimdi isim isim rencide etmek istemedim, havlamalara karşıyım)

Aynı şey insan ilişkileri için de geçerli, bak mesela; güçlü karakterlere etrafında el pençe duran tipler vardır, kendilerini bu güçlü karakterle gerçekleştirebileceklerini zannederler, kadınlar da böyle. O erkeği karizmatik-çekici buluyor, taaki yeterince yakından bakıncaya dek. çünkü kime yakından bakarsanız bakın altında aciziyetin krallığını görürsünüz.

bu biraz da güzellik-yakışıklılık gibi birşeydir. sorsan teoride ''yok yeaa ne alakası var'' derler ama pratikte sürekli bi' yönelim.

Hep anlatmışımdır, dünyada şu an sevgili bulamayan erkekler; eğer kadın sayısı erkek sayısının 10 katı olsada sevgili bulamama ihtimalleri çok yüksek olacaktır. Ve bunun bütün sebebi de ''miras''dır. Miras vahşettir.

bu yüzden red phil blue phill meselesi değil bu pek, alfa beta muhabbeti değil. Filmlere-kitaplara bak mesela, sürekli yoksun olanı kazandıracak bir yapıda ilerler bu yapılar, mesela sürekli spora giden okul takımının kaptanı olan zengin bebesi, fukara çocuktan dayak yer hem de sürekli ? bunun türk-ingiliz kültürüyle filan alakası yok. Ve bu dayak atan mağdur ama mağrur karakter bundan zarar göreceği yerde bunun ekmeğini yer.

Yani normalde kadınlar kavgacı erkeklerden hoşlanmaz derler ya, hah işte aslında kadınlar gerçekten kaybeden erkeklerden hoşlanmazlar. Kavgayı kazanıyorsanız aslında kavgacı bir insan olmuyorsunuz otomatik olarak.

otomatik portakal.

edit: şöyle mousela yukarı kayarken bruce'un uzun cevabını farkettim, onu sonra okuyacağım daha okumadım ama bu bruce benim alternatif evrenlerdeki benliklerimden birisi olabilir, büyük ihtimalle benden daha çirkindir, tabi bilmiyorum. Şu başlıkta onun yazdıklarına dikkat etmen gerektiğini de tereddüt etmeden söyleyebilirim.
  • mete kudur  (24.03.18 17:11:20 ~ 19:28:40)
Tip ve parayla ilgisi yok. Öz güven ve ağzının laf yapması önemli. Sen kızın yanına gidip iki dakika konuşamazken elin piçi takır takır konuşuyor. Adamın ağzı öyle bir laf yapıyor ki bizim gibi ezik erkeklere "seni duvardan duvara çarparım" mesajı veriyor.
Birde bu adamlar hatun milletine sahte bir dünya yaratıyor. o dünyanın içinde hatun milletini kafalıyor.

  • komando kani var bende  (24.03.18 18:20:46)