duyuruda hakaret edilmek için mi varız?

duyuruda bir soru soruluyor cevap veriyorum ve altına şahsi yanlı görüşüm olduğunu yazmama rağmen? duyuruda beni küçümseyip hakaret ediyor, cevap veriyorum yetmiyor özelden hakaret ediyor.
Bunun için mi duyuruda yazıyoruz?

ciddiye alıp cevap vermen hata.
tek kelime bile etmem.

  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (23.03.18 22:36:17)
@dieis onları direk kabul ediyorum. mallık, gerizekalılık vb. kabülümüz. Ancak sülaleme kadar gelince ağır oldu.

  • mikahakkinen  (23.03.18 22:38:52)
Dostum belki de senin var olma sebebin budur? Yani hepimiz ulvi görevler için yaşamıyoruz.

  • [GODDARD]  (23.03.18 22:51:25)
Bildiğim kadarıyla duyuru altındaki mesajlarda biri diğer yanıt verenlere hakaret eder veya küçümseyici yazı yazarsa "tartışma başlatıcı içerik" oluyor, şikayet ettiğinde modlar siliyorlar ki benim böyle şikayet bildirdiğim birkaç mesaj hemen silinmişti. Neden muhattap oluyorsun ki? O kişi 14 yaş ergen de olabilir.

  • mikro patlama  (23.03.18 23:10:15)
Bana da özelden hakaret eden çok oluyor ama götümle gülüp geçiyorum sonuçta adımı bile bilmeyen bir insanın hakkımdaki düşüncesini ne kadar umursamalıyım ki? Bence sen de benim gibi yapmalısın çok takma bazen he diyip geçmek gerek

  • powerpufgirl  (23.03.18 23:20:46)
onca zamandır buradayım; böyle bir şey başıma maksimum 2 ya da 3 defa gelmiştir. kendini sorgulamalısın bence? hakaretlerin hangi olayın ardından zuhur ettiğini bilmiyorum ama genel olarak provokatif bir üslup kullanıyor olabilirsin.

  • fragile lady  (24.03.18 01:05:37)