Hale Donertasli mevzusu

Bu olayi takip eden var mi yahu? Kadinin CVsinde ilk bakista bile bircok celiskiyle karsilasiliyor. Bu kadin oradan oraya Silikon Vadisi kuralim diye kosturuyor ama anladigim kadariyla kisisel gelisim zirvaligindan ote gecen bir durum da yok. Her yerde kendini doktor olarak tanitmis ama doktorasinin da olmadigi anlasiliyor. Odul dedigi seyleri arattim, oyle oduller de yok. Bir ara "Amerika'da yilin bilim adami secildim" demis, oyle bir sey de yok tabii ki. Herhalde bunun cabuk patlayacagini anladi, sanirim sonraki roportajlarindan cikarmis.

Daha bir suru sey var. 2015 roportajlarinda "sevgilim icin dondum" derken, 2017'de bir anda yerli ve milli duygular cikiyor ortaya.

Bilen, taniyan, eden var midir? Bu supheler haksiz dese? Hakikaten bu insanlar kandirilmaya doymuyor mu yoksa?

eksisozluk.com

en son twitterdan tevfik uyar ona bunları sormuştu bunun üzerine da hale hanım engellemişti, bu kadarını takip edebildim

bu ara bir isim daha var uzay mimarıyım diyor kendine
  • freebird5406_2  (22.03.18 18:31:31 ~ 18:53:24)
Evet, ben Tevfik Uyar'in daha once sordugu sorudan fark etmistim boyle birinin varligini. O zaman "size butun belgelerimi yollayayim, yayinlayin" demisti. Sonra vazgecmis galiba. Su mevzu da rezil mesela: eksisozluk.com

  • evrim halkasi  (22.03.18 18:47:58)
cv'si yalandır muhtemelen de, doğru olsa bile anlattığı şeyler o kadar saçma ki, üstüne düşünmeye değmeyecek bi insan. kendi ekmeğinde tabii o da

  • ghilleinthemist  (22.03.18 18:51:11)
Yahu kendi ekmeginde de surekli yalan yanlis bilgilerle prim kasiyor, karsit bir sey soylenince de fanlarini milletin uzerine saliyor. Ayni ciftlikbank olayina dondu is. "Bakin bunlar yalan" diyorsun, "meyve veren agac taslanir" diyorlar asdfgh

  • evrim halkasi  (22.03.18 19:05:35)
hale hanım bloğu açmış şu an konuşuyorlar

twitter.com
  • freebird5406_2  (23.03.18 22:03:51)