anadolu yakası ev

arkadaşlar anadolu yakasında maltepe ye yakın nereleri önerirsiniz, mesela cevizli, esentepe, soğanlık yakacık dediler ben ucuz diye yenidoğan tarafına falan bakıyorum, peki ev alırken nelere dkkat edilir?

Esentepe iyidir, Yenidoğan hiç duymadım, ben Bağlarbaşı'nda oturuyorum sakin bir yer düşünülebilir.

  • i was made for you  (21.03.18 22:41:11)
Cevizli güzel ama son zamanlarda fiyatlar biraz yapımı devam eden gökdelenler ve avm yapıları yüzünden arttı, sıfır alacaksanız projeyi bir mühendise gösterin usulsüz bir durum olmasın sıfırsa şayet ev, eskiyse de tadilat vs olmalı mutlaka en az masrafla girmeye çalışın ve en son pazarlık mutlaka yapın sınırları zorlayın, elimde bu var istediğim fiyatta bu verirsen anlaşalım gibisinden sıkışıksa zaten kabul edecektir.

  • Uncle Sam  (21.03.18 23:37:48)
Bu saydiklarin arasinda en iyisi Cevizli.
Ben haftaya Cevizli'deki evimden cikiyorum. 1350 kira veriyorum su anda. Ev 4.kat 5 senelik bina, carsinin icinde, metroya yurume 10 dk, gebze-harem'e 1 dk. Bu civarda bulabilecegin en guzel evlerden. Ilgilenirsen gel bak bigun.

1 haftadir libadiye civari ev ariyorum, iflahim kesildi. Evler leş fiyatlar pahali. Burayi cok arayacagim :'(
  • japon askeri  (21.03.18 23:46:24)
Soğanlık yeni mahalle ulaşım açısından güzel. Metroya yürüme mesafesinde. Ev fiyatları 270-350 arası değişiyor.

  • titanyum  (22.03.18 13:00:24)