Ayrılmayı Düşündüğüm Kız Arkadaşım Evlenmek İstediğimi Zannetti

Yahu inanılmaz saçma bir olay, aklıma geldikçe içim daralıyor... Hep benim pısırıklığımdan, adam gibi iş halledemememden kaynaklanıyor olay.

Kız arkadaşımla yaklaşık 2 senelik bir birlikteliğimiz var. İlk tanıştığımızda kendimi de az çok tanıdığımdan kısa süreli birşeyler yaşanır biter zannediyordum ama şimdiye kadar yaşadığım en uzun ilişkim oldu resmen. Herşey de güzel gidiyor ama sorun yine bende, yürütemiyorum ne yaparsam yapayım... Henüz yaşım 28, biraz daha sorumsuzca hayatı yaşamak istiyorum ve uzun süreli olarak bir kişiye bağlandığımda kendimi büyük sorumluluk altında ve kapana kıstırılmış hissediyorum. O sorumluluğu alacak olgunluğa henüz ulaşamadım sanırım. Karşımdaki insanı da kırmamak adına yavaş yavaş kızı kendimden soğutup daha sonra da ayrılmayı ya da onun benden ayrılmasını sağlamayı planlıyordum.

Her neyse, bugün iş çıkışı oturduk sohbet ediyoruz cafede. Biraz da iltifat duymaktan hoşlanan biri... Güzel birşey söylediğimde açıklama yapmamı filan istiyor, iyice daral geliyor bana. Bazen de saçma sapan kıskançlıklar yapıyor. Sen benim için çok özelsin diyorum mesela. Nasıl özel yani, açsana biraz, tek bana mı böyle hissediyorsun, nasıl hissediyorsun yani tam olarak benim için vs... Arka arkaya gel egomu okşa içerikli sorular geliyor...

Bugün de güzel giyinmiş falan, bir farklı güzel geldi gözüme, dedim ki bugün muhtemelen bu şehirdeki en güzel kişi sensin dedim. Cevap olarak "Niye bugün için söyledin? Daha güzel bulduğun biri var mıydı ki önceleri?" tarzı saçma sapan bir soru sordu yine... Ben de sinir oldum, kızgınlıkla dedim ki bundan önce bu şehirde senden güzel bulduğum bir kız yoktu ama ilerki zamanlarda senden güzel bulduğum bir kız illa olacak dedim biraz egosu insin ve saçma sapan kıskançlıklar yapmasın diye. Ben öyle diyince yutkundu birden karşımda sustu kaldı. İyi misin diyorum cevap vermiyor. Gözleri doldu ağladı ağlayacak.

Ben de insanları kıramayan biriyim. O öyle olunca üzüldüm ben de. Dedim ki "ama kızın senden güzel olmasına rağmen sen onu hiç kıskanmayacaksın." dedim. O da niye diye sorunca "çünkü o kişi bizim kızımız olacak." dedim... Ben öyle diyince birden gülümseyiverdi bu, ağızları kulaklarına vardı resmen. Tahmin ettiğim şeyi mi söylüyorsun bana diye sordu. Dedim "ne tahmin ediyosun ki?"... "Yani benimle evlenmek istiyorsun değil mi?" diye sordu... O kadar heyecanlı gözüküyordu ki hayır diyemedim ben de... Evet düşünüyorum tabi, 2 senedir birlikteyiz dedim. Daha sonra başka konulardan sohbet muhabbet falan, evine bıraktım onu akşam.

2 senelik bir ilişkide evlilik insanın aklından geçer yani, kız olaya fazla bir anlam yüklemez diye umuyordum. Biraz önce bana mesaj attı anneme de bahsettim evleneceğimizden, inanılmaz mutlu oldu o da diye yazmış bana...

Kızla ayrılmayı düşünürken birden evlilik teklifi etmişim gibi bir duruma düşüverdim. Cidden de değer verdiğim biri ve bende insanları kıramayan bir yapı var. Çok üzülür diye sen olayı yanlış anladın, ben öylesine dedim o evlilik mevzusunu diyemiyorum... En sonunda ayıp olmasın diye evlenecek halim de yok doğal olarak da, bu diyalogdan sonra nasıl onu üzmeden onunla ayrılık mevzusunu konuşabilirim onu da bilmiyorum. Fikri olan varsa yardımcı olmaktan çekinmesin lütfen.

asljkdas skeç olmuş resmen. normalde ota boka troll diyen biriyim ama o kadar samimi anlattın ve kız arkadaşının türünden o kadar çok var ki gerçekliğini sorgulamadım bile.

bu şehirdeki en güzel kız olmuşsun yorumuna olumsuz açıdan bakıp sonunda ağlayan kızı ne yaparsan yap üzmüş olacaksın. iltifat ediyorsun sonunda ağlıyor abi, bu nasıl bir kabustur. bence kızı silkeleyip kendine getirmen için güzel bir fırsat olmuş bu. öyle bi çakılsın ki yere, kendine gelsin.

edit: kuşlar fısıldadı kardeş, yaman troll'müşsün. olsun, troll dediğin böyle ayakları yere basacak şekilde yazıcak, tebrik ediyorum. örnek alın lan diğer zibidiler!
  • Bruce  (20.03.18 23:53:16 ~ 21.03.18 00:04:58)
Kusura bakma da gazi vermissin yani ajdjsksksmdm bizim kizimiz olacak dediysen yarin sana gelinlik modeli atmaya baslar. Gercekten mukemmel sogutmussun seni tebrik ediyorum
Daha once beni guzel bulmuyo muydun vs olayi icin de net sunu soyleyeyim. 9 senelik iliskim var, iliskinin ilk bi kac yilinda ben de boyleydim. Sonra cok olgunlastim simdi bana nisanlim bunu dese sen de sakadan derim ama gulerim ve tesekkur ederim. Eger su an hala olayi buyutuyor olsaydim 9 senelik iliskim olmazdi, 5 ay sonra evleniyor olmazdim. Yani demem o ki o kizin cok yol kat etmesi gerek ama sen de ayrilmak istedigin kiza evlilik imasi yapmissin. Yarin dugun mekani linki aticak ajdjskskdkf

  • matilda  (20.03.18 23:54:41 ~ 23:55:39)
'' O sorumluluğu alacak olgunluğa henüz ulaşamadım sanırım. Karşımdaki insanı da kırmamak adına yavaş yavaş kızı kendimden soğutup daha sonra da ayrılmayı ya da onun benden ayrılmasını sağlamayı planlıyordum.''

yine kullanılmış, atılmış ve sağda solda espriye kurban giden bir kız görüyorum. kerim kusura bakma ama neyse.
  • susadım çeşmeye varmaz olaydım  (21.03.18 00:04:53)
komik bir şey göremedim. ayrılmayı düşündüğün kişiye olacak çocuğunuzdan bahsedip üzerine evlenmekten bahsedince ne olmasını bekliyorsun ki, anlayamadım? hem suçlusun hem güçlü.

al karşına konuş, ne yapacaksın başka.
  • Apocalypse  (21.03.18 00:13:00)
'' O sorumluluğu alacak olgunluğa henüz ulaşamadım sanırım. Karşımdaki insanı da kırmamak adına yavaş yavaş kızı kendimden soğutup daha sonra da ayrılmayı ya da onun benden ayrılmasını sağlamayı planlıyordum.''

ortalık sizin gibi erkeklerle dolu ya. vallahi yıldık. gidin az ötede oynayın ya.
  • principlei  (21.03.18 00:36:50)
Vallahi cocoyu ozledik :(

  • hailtothethief  (21.03.18 01:11:21)
ohhoo dert ettiğin şeye bak =) Şimdi hanım kızımız bu evlilik olayını abarttıkça abartacak, abarttığı durumların birinde "beni darlıyorsun, ben sadece gelecekten bahsettim, çok üstüne düşüyorsun, evlilik meraklısı mısın sen" gibi cümleler kur. Zaten bozulacak, her bozulduğunda "ama sen beni anlamıyorsun çok darlıyorsun" diyeceksin. Zaten o arada sana küçük tripler atmaya başlayacak, onlardan birinde "yeter artık" dersin, ayrılırsınız, böylece hem sen nedensiz üzmezsin, o da ders alıp, ilerdeki ilişkilerinden birinde muhabbet arası "evlilik" lafı geçtiğinde tüm aileyi haberdar etmeden önce iki kere düşünür.

  • biohazardous  (21.03.18 01:47:15)
sen film/skec falan yaz en iyisi. yeteneğindeki var cunku. iyi uyduruyorsun. tebrikler.

skeçte bahsedilen erkeğimiz ayrilmalidir. sonuçta o erkek, o tizin hayat boyu triplerine ve egosuna katlanmayı haketmiyor ya da hakediyor.. off bana ne ya? ayrıl iste. uzatma.
  • tomcruise  (21.03.18 02:19:55)
AHAHAHAHAHAH acayip kahkaha attım şu paragrafta "Ben de insanları kıramayan biriyim. O öyle olunca üzüldüm ben de. Dedim ki 'ama kızın senden güzel olmasına rağmen sen onu hiç kıskanmayacaksın.' dedim. O da niye diye sorunca 'çünkü o kişi bizim kızımız olacak.' dedim..."

ahahahahah. nasıl bir adamsın yaa.
  • sen git ben geliyorum  (21.03.18 02:26:47)
sdfdsf gece gece güldüm çok, teşekkürler troll kerim

  • narudocko  (21.03.18 02:37:36)
O kadar düzgün yazmışsın ki troll olduğunu geç görmesem cevap yazacaktım.

  • cleric  (21.03.18 09:04:44)
HAHAH gece gece kahkaha attım iyi denemeydi

  • sanquis  (23.03.18 02:10:15)
hocam olay gerçekse kız arkadaşının burcu ne :D
bu arkadaşın başka troll yazıları var mı acaba?

  • birdposing  (24.03.18 23:52:54 ~ 23:54:59)