Delonghi filtre kahve makinesi

Eve filtre kahvesi alacağız, Delonghi'nin şu modelini kullanan var mı nasıl?

www.teknosa.com

Kahveyi sürekli sıcak tutuyor mu ve 2 kişilik rahat çıkıyor değil mi? Tavsiyelerinize açığım çok teşekkürler şimdiden.

- kullanıyorum.
- sürekli sıcak tutuyor, bi süre sonra kendisini kapatıyor. tuşuna basıp ısıtmasına devam ettirebiliyorsunuz.
- 2'den fazla kişi de beslenir bunla. biz tüm ofis 15 kişi bi makina kullanıyoruz. 6 büyük kupa falan çıkıyor.
- memnunum, 4-5 senedir aynı cihazı kullanıyorum. ama bu linkteki değil.
  • gurur  (19.03.18 23:58:31)
- birebir bunu kullanıyorum. hatta şirketteki makinelerden birisi de bu.
- sıcak tutuyor. hatta sıcak tutan kısma su damlarsa o damla cıss ediyor falan o derece sıcak orası. 45 dk sonra kapanıyor(muş) o kadar beklemedim hiç.
- 2 değil çok daha fazla insana yeter.

ben çok memnunum.
  • washe  (20.03.18 00:02:28)
aynı fiyata ikinci el ekstra özellikli de alınabilir onun dışında günahını almak istemem ama hepsi aynı bu aletlerin bence. bi de bu aletler 2-3 sene önce yarı fiyata satılıyordu neredeyse o yüzden bu paraları hak etmediğini düşünüyorum.

geçenlerde kahve makinesi bakarken ben de 2. el bakmıştım ve çok fazla bi heves alıp da kullanmayıp yarı fiyatına satanlar vardı yepisyeni aletleri.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.03.18 00:22:17)
Bunun az daha küçüğü delongi aroma özellikli olanını tavsiye ederim. Sıcak tutması çok iyi, 3-4 kupa kahve veriyor.

  • insomnia  (20.03.18 11:50:43)