bu kadına yapılan işlem nedir? (+18)

----- +18 uyarı -----

öncelikle uyarayım linkini verdiğim video benim diyeni bile etkileyecek kadar fenadır. sonra uyarmadı demeyin.hassas kişiler izlemesin lütfen

----- +18 uyarı ------

aslında kadının yüzü gayet normal görünüyor ve bir başlıyorlar kesmeye ki ne kesme. estetik desem o yüz bir daha hayatta eskisinden daha iyi olmaz sanki. kemiklere bir şeyler takıyorlar ama anlamadım. video başlığından da anlaşılmadı.

tam olarak bu ameliyat nedir?

+18 ameliyat videosu: www.youtube.com

edit: lan otopsi mi yoksa? kadın ölü mü desem keserken kanıyo. ne oksijen ne hortum bişey var.canlıysa nasıl yok hiçbir yaşam desteği?

tümör ya da kansere ulaşmak için yapılan bir işlem. kadın canlı. trake mi ne ondan takmışlardır ölü olsa kanamaz böyle.

  • ozdek  (14.03.18 18:01:03)
oyyyyyyyyy ben ne izledim.......

ulan dedim gözünden parazit mi çıkartacaklar. ne göreyim adamlar motor kapağı açar gibi elmacık kemiğini yardı gitti.

allah korusun ya. acil şifalar hastalarımıza.
  • qobel  (14.03.18 18:32:10)
cerrah olmak hakikaten zor iş ben 10 saniye izleyemedim bile. bir de tümör falan insan için çok zor şeyler.

  • tantunizade murat efendi  (14.03.18 18:40:45)
Sonuna kadar izledim beni çok etkilemedi açıkçası.. Bu ameliyatı yapabilecek cerrah olduğunu sanmıyorum Türkiye'de ciddi anlamda profesyonellik gerektiren bi ameliyat

  • 112 hayat kurtarır  (14.03.18 19:22:19)
operasyonun ne olduğu hakkında kimsenin bir fikri yok sanırım. tümör veya kansere ulaşmak için diye bir cevap geldi sadece

  • demirr  (14.03.18 19:24:58)
entübasyon yok evet ama kadın canlı, trakeostomi var oradan devam oksijen almaya.

bu operasyonun amacı ulaşamadıkları bir tümöre/maligniteye ulaşmak olabilir veya bir travma sonucu kompleks çene yüz kırığı olan bir hasta olabilir.

bir de Türk doktorları çok hafife alıyorsunuz arkadaşlar. çok başarılı çene cerrahları ve plastik cerrahlar var türkiyede. neler yaptıklarını görseniz böyle konuşmazsınız.
  • carabelli  (14.03.18 22:05:51)