Dizi Onerilerinizi Alalim

Hazir calismiyorken hanimla dizi hatmediyoruz. Az yardimci olun su kardesinize.

Izlenmisler izlenmekte olanlar:
Bates Motel
Black Mirror
Da Vinci Demons
Game of Thrones
House MD
Carnivale
Vikings
Handmaid's Tale
Orange Is The New Black
Stranger Things

Begenmedik veya birimizden biri izledi daha once:
House of cards
westworld
walking dead
oz
the wire
Dark
Beck

önerileri alalim

eskilerden
six feet under
house m.d
sopranos
yenilerden
spechless
narcos
  • mikahakkinen  (14.03.18 16:53:56)
Daredevil
Altered Carbon
Big Little Lies
Firefly
Man in the high castle
  • helena  (14.03.18 16:55:08)
sherlock +1
sopranos +1
six feet under +1

bunların dışında utopia bence çok çok güzel bir diziydi. fragmanını izleyebilirsiniz buradan: www.youtube.com

Üstelik kısa, sekizer bölümden iki sezon. tadı damağımda kalmıştı.

çerezlik komedi dizisi editi: entourage. tür gözetmeksizin izlediğim en keyifli beş diziden biridir.
  • rahip janick  (14.03.18 17:04:42 ~ 17:24:10)
community
futurama
rick and morty
the office (us)
parks and recreations
northern exposure
twin peaks
newsradio
  • inheritance  (14.03.18 17:09:20)
The following
Person of interest
True detective
Better call saul
The Fargo
  • Uncle Sam  (14.03.18 17:50:02)
%3
Humans
Utopia
The Good Wife
  • fragile lady  (14.03.18 17:52:34)
bron/broen(şiddetle TAVSİYE)
crown
la mante
  • contavolta  (14.03.18 18:21:04)
Listede shameless yok nasıl olmaz? çok komiktir çaktırmadan topluma sisteme laf sokuşturmayı ihmal etmez
house seven sherlock da sever bence +1
biraz gençlik biraz seri aksın diyorsanız 13 reasons why da önerebilirim,
man in the high castle +1
narcos +1

dark dizisi de frequency + stranger things karışımı bir dizi. bu aralar fena takıldım kendisine, sevmediyseniz bir şans verin derim :)

son olarak da la casa de papel diyelim. mantık hataları var saçmalanan yerler de var evegt. 1.bölümden sonra fena sardırıyor merak ediyorsun. ilk önerdiklerimin hepsi daha güzel ama bu da güzel. yazayım burada kalsın bence
  • part time pollyanna  (14.03.18 18:30:15 ~ 18:32:34)