Apple'dan hatalı mail

Selamlar. Biraz önce mailime appledan bir mesaj geldi. Clash of clans oyununu aldığım için teşekkür etmil fakat ben böyle bie oyun almadım. Alınan telefon olarak da iphone diyor fakat ben yada ailem iphone kullanmıyoruz. Acaba biri kartımdan alışveriş mi yaptı diye düşündüm fakat kartımda limit yok. Neden gelmiş olabilir bu mail?

Apple'dan gelmemiş olabilir.

  • archmage mahmut  (13.03.18 22:34:12)
güzel bir sazan.avi olabilir. apple'dan geldiğinden emin misin? gönderenin mail adresi vs düzgün mü?

kredi kartından kesinti olmadıysa direkt sil bence o mailleri. bi linke falan basıp da şifreni vs girme.
  • washe  (13.03.18 22:35:25)
Bence de apple'dan gelmemis olmasi yuksek ihtimal. 498 aliciya gonderilmis e-mail gibi gorunuyor.

  • lamira  (13.03.18 22:47:17)
Yanlış hatırlamıyorsam buradan bir kullanıcı da (hatta @kobuzchu kiz idi zannedersem) aynı tarzda bir e-posta almış ve işlemi iptal etmeye çalışınca kötü şeyler olmuştu. Geçen hafta açılmış bir duyuru idi. O tarz bir şey olabilir.

  • m e b  (13.03.18 23:45:26)
Bana da geldi. Olta atıyorlar. İtiraz linkine tıklayınca başka siteye yönleniyor. Apple bilgilerini çalmak için herkese gönderiyorlar

  • efruz  (14.03.18 00:20:13)