yemeğime tükürürler mi?

Sürekli evde kendi hamburgerimi yapıyorum kalın sulu etli seviyorum. Yemek sepetin'de 350 gram köfteli hamburger siparişi vermiştim yeni açılan bi yerden. Menüde belirtmemelerine rağmen çift köfte şeklinde geldi. Neyse çok kalın olurdu zaten bi şey demedim. Sonra 200 gram etli hamburger siparişi verdim ve nota yazdım ki: "Geçen seferki gibi çift köfte gelecekse lütfen siparişi iptal edin özellikle nakit ödeme ile yaptım siparişi iptali kolay olsun diye" Ama yine çift köfte gelmiş.

Ben de lezzete 1 puan bastım. diğerlerine yüksek puan verdim. Puanı çok yüksek olan yeni açılan bi yer burası. Ben de yemek sepetinde muhtar olduğum için en tepeye oturuyor yazdığım yorumlar orada kalıyor. Adamlar notları karşılaştırarak onu yazanın bne olduğumu anladı heralde telefonla aradı zincirlerin sahibi. 3-4 dk özür diledi şimdi 40 liralık ücretsiz burger gönderiyor affettirmek için kendini. Ben tam da sipariş verecektim dışardan bu gelen burgeri yemeyi düşünüyorum ama %99 tükürüklü burger gelecek diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyosunuz?

tükürmezler. afiyet olsun.

  • brakgn  (13.03.18 18:33:05)
Yeni açılmışsa ve adam "senin kitabını yazarım kahpanalı" gibisinden açmadıysa telefonu bence tükürük yoktur. Hele bir de istediğin gibi yaptılarsa o zaman ali'yyul ala

  • alperz  (13.03.18 18:35:22)
Önceki iki burgerine de tükürmüş olabilirler.

  • rahip janick  (13.03.18 18:35:50)
Tükürmezler

  • cemallamec  (13.03.18 18:39:07)
çok çalışanlı bir yerse senin yemeksepetinde yaptığın yorumdan ancak manager veya owner haberdar olur

  • purple rain  (13.03.18 18:57:50)
Afiyetle yedim bakalım.

  • oddyseus  (13.03.18 18:59:04)
düşük ihtimalin ötesi hiç sanmıyorum. zincir sahibi köpek gibi aramış seni daha ne :) ?

yemeksepetinde bu kadar güç wield edildiğini bilmiyordum. harika bir buluş ya. kimse rezil olurum diye birşey yapamıyor. restoran yemekseptinden, sürücü uberden, devlet twitterdan korksun
  • charlotte blanc  (13.03.18 19:19:35)
charlotte blanc, hocam bir de muhtar olunca yorum en tepede kalıyor üzerinden 1 ay geçse de başka bir muhtar yorum atana kadar :D Kötü bi yorumsa yani tepede muhtar yorumu şeklinde highlight edilmiş olarak gözüküyor.

  • oddyseus  (13.03.18 19:32:06)
Tukurseler bile hastalik gecme ihtimali cok dusuk bence.

  • hot potato  (13.03.18 19:34:12)
amaçları şu: sen 15 gün içinde tekrar puanlarsan ve tabii daha yüksek puanlarsan önceki düşük puanın geçersiz sayılıyor yani puanları düşmemiş oluyor hem de potansiyel devamlı bir müşteriyi kaybetmemiş oluyorlar. win-win anlayacağın.

  • acımasız gerçekler  (13.03.18 19:45:34)
Tükürmemişlerdir ye

  • powerpufgirl  (13.03.18 20:26:00)