bu uber indirim kodlarini

nereden ediniyorsunuz?
bir de dun evimin oldugu caddeyi secmeme ragmen asagida bi yere nokta koyuyuyor. haliyle o noktayi gecip ilk basta yazandan farkli ucret cikiyor, bu sorunu nasil gidericez?

mesela evden olivyuma gittim gecen 26 tl ya cagirdim olivyuma gittigimizde 32 lira cekti. uber xl tan bahsediyorum

banabak uygulamasını indirince ilk kullanıma 25 tl veriyor , diğer sorularına pek hakim değilim açıkçası

  • paralanka  (10.03.18 14:50:54)
Konumunu algilamiyor olabilir, noktayi kendin koymayi dene.

Bir de cok trafik varsa filan ona gore dakika ucreti de geliyor. Ucret tablosunu incelerseniz gorebilirsiniz.
  • kuehles blondes  (10.03.18 15:28:01)
macfit lere giderken 15 tl indirim kodu MARSTR45 ama ilk defa uber kullanıyor olacaksınız 3 kez kullanılabilir

  • masumiyetkarinesi  (10.03.18 16:48:48)