erkek instagramında gösterilmesi gereken unsurlar

Kadınlar fit vücut, popi, meme falan gösteriyorlar eyvallah.

Ben mesela sıfırdan instagram açıcam ne göstermeliyim? deste deste para mı? biemdablu mu?

bir adım geri gidip neden böyle bir yarış içine girme amacın olduğunu sorgulasan kendine daha faydalı olur.

  • orpheus  (03.03.18 16:48:10)
orpheus+1

  • biravekahve  (03.03.18 17:04:03)
Araba, mekan, yurt dışı fotosu.. kısaca para bende imajı. Param var geziyom sosyalim siz ezik oçlarsınız mesajı verecen

  • empedokles  (03.03.18 17:12:44)
empedokles +1

  • nodrama  (03.03.18 17:19:56)
Ben külçe altın koyuyorum her defasında birkaç kişi düşüyor. 1 gramlıklardan değil tabii 1 KG.

  • i was made for you  (03.03.18 17:21:12)
kadınları.

Yani böyle söyleyince olmadı; sen de bu fit vücudu memesi popisi olan kadınları yanına alıp bir kaç fotoğraf çektir. Onun dışındaki kısımları arkadaşlarınız yazmış zaten. Bir de biemdablu ne arkadaş, doblonun yeni modeli gibi.

bir de böyle arabayla silahla çıplak ünlüyle filan fotoğraf çektirip altına ''biz de bilirdik sevgiliye karanfil almasını lakin aç idik yedik karanfil parasını'' gibi sözler ekle. Hani hem delikanlıyım hem de para bende havası katman lazım.

Erkek olmak ne güzel lan, her türlü ihtimalin var; kadın öyle mi ama, çirkinsen eğer geçmiş olsun. Erkek olmak iyi.
  • mete kudur  (03.03.18 17:46:53)
Amaç para bende gelsin karılar meselesiyse uğrşama boş yere aynı parayı eskorta ver yorulmamış olursun.

Başka amacı var mı bilmiyorum da nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.
  • bos gezenin bos ustasi  (03.03.18 17:48:23)
kedili ve köpekli fotoğraf.

masaya dizilmiş cüzdan anahtar sigara kombosu. bu pozda gözlüklü ve gri eşofmanlı olmak bonus.
  • aydogank  (03.03.18 18:05:47)
Eksi duyurudaki bir sayfani goster

  • Traveller  (03.03.18 20:41:56)
yazılan her şey ucuz erkek profili örnekleri olmuş ama popo, meme karşılığı da yazdıkları oluyor eved.

  • pinkpeony  (03.03.18 21:18:58)
(bkz: at avrat silah)

(bkz: at avrat silah yerine alternatif üçlemeler)

bunları göstereceksin.
  • idexo  (04.03.18 10:05:12)