Hangi Gazete - Dergileri Okuyorsunuz?

Neden?

hem gündemin ağırlığı, hem haberlerin clikcbait başlıkları, kötü görsellleri, özensizlikleri nedeniyle haber sitelerine girmiyorum.

-bianet günlük e-posta bülteni
-twitter'da takip ettiğim kişilerin politika, gündem, sanat vb. konularda paylaştıkları üzerinden direk yazılara gidiyorum. k24, artı gerçek, gazete duvar ağırlıklı olabiliyor yazılar.
  • kaset  (02.03.18 16:40:02)
kafka okur, bavul, ot dergisi vs yazili olanlardan. her telden bir seyler var bunlarda. genelde insanlarin hayat oykuleri, siir, biraz tarih..

sozcu, sputnik (ingilizce, turkce ve diger versiyonlari..), diken, agos gazetesi, bbc.news, new york times, der spigel, mirror... farkli bakis acilari gormek istiyorum. ee neden milliyet, vatan vs okumuyorsun diyebilirsin ki bunlarda bakis acisi, dusunce yok, hicbir sey yok.
  • ubi dubium ibi libertas  (02.03.18 17:20:22)
Magma basılı olarak okuyorum.
Populer Science, Atlas, National Geographic Dergilik üzerinden okuyorum.
Bilim ve Teknik dijital dergi abonesiyim.
Gazete pek okumuyorum. Ama hafta sonları dergilik uzerinden okuyorum.
Saydıgım dergilerin içeriklerini çok seviyorum.
  • delicevat  (02.03.18 17:49:14)
Sokrates- düşünen spor dergisi sloganları var. Caner eler için takip etmeye başladım. Biraz ucundan spor seviyorsanız kesinlikle okunması ve takip edilmesi gerekiyor.

  • hemsta  (02.03.18 18:23:16)
gececi

  • kablelvuku  (02.03.18 18:35:59)
socrates +1

daha önce aynı tarz bi duyuruda da yazmıştım, çok kaliteli bir dergi.

gazete olarak, evde birgün okunduğu için alıp göz atıyorum arada, twitterda da t24, bbc türkçe ve birgün takip ediyorum. bunlarda clickbait pek olmuyor.
  • nundu  (02.03.18 18:36:43)
Psikeart

Her sayinin bir teması var ve o temayi her alanda didik didik yazdiklari icin cok seviyorum, edebiyatta, tiyatroda, sinemada, tıpta, resimde vb.
  • a perfect lie  (02.03.18 19:27:44)