Bu aracın sol farı niye başka renk

Bir de bu araç alınır mı? Galerici sallıyor sanki?

www.sahibinden.com

Araba van. 1. Köprüden geçemez. Vergisi yüksek hız limiti kamyonetlerle aynı seviyededir.
2005 modelinin anası ağlamıştır. Ben bunun 2007 olanını 2011-2014 arası kullandım o bile haşattı.

Ayrıca kesinlikle önden darbesi var.
  • shenergy  (27.02.18 01:17:44)
Bunu araba değil eşşek niyetine kullanmışlar. Ön kaput çizgileri çok bozuk, farlar tampon filan değişmi. Doğru düzgün yaptırmamışlar bile. Kimbilir motoru şanzımanı ne durumda. Kesinlikle alınmaz.

  • battal gemalmaz  (27.02.18 01:25:13)
Araba salmış kendisini artık bırakın öleyim diyor. Alma.

  • bos gezenin bos ustasi  (27.02.18 01:38:31)
Hususi ruhsatta ise de geçemiyor mu köprüden

  • öteki ben  (27.02.18 01:44:35)
İşliyse geçer ama adam muayene yeni şubat 19a kadar geçerli demiş. Yani 1 yıl yani hala kamyonet.

  • shenergy  (27.02.18 01:48:01)
Bir de km nasıl bu kadar düşük 2005 sonrası düşürülemiyordu?

  • öteki ben  (27.02.18 01:48:10)
Bahsettiğim fiestada bana da çakmışlardı km düşürülmüş aracı. Hala yapılıyor.

  • shenergy  (27.02.18 02:05:43)
Bu araç alınmaz, galericidense hiç alınmaz.

  • ketcapli dondurma  (27.02.18 04:08:02)
Sağ eskimiş sol kazadan sonra yenilenmiş, renk farkı bu yüzden. Diğer sorular cevaplanmış ben km konusuna değineyim.

KM düşürelimiyor diye bir şey yok, servise gidip de kayıt altına alınmazsanız, muayeneye gitmeden önce de km düşürürseniz düşük km ile muayenede kayıt olursunuz.
  • John Bloor  (27.02.18 10:22:15)
sağ farda katarakt var. lens değişimi yapılarak çözülür.

  • ozdek  (27.02.18 11:01:46)
Farın rengi farklı değil aslında. Ampül değişimini yanlış yapmışlar, yerine tam oturtamamışlar. Dolayısıyla far içindeki yansıtıcı plastiğe temas eden ampül plastiği eritmiş ve far içinde is oluşmasına neden olmuş. Çözümü çok kolaydır bu renk farklılığının.

Km düşürülmüş bence. Döşemeler çok fazla yıpranmış, o km'de bu derece yıpranma olmaz genelde. Bu arada, o fiyat aralığında alınabilecek en iyi arabalardandır. Malum artık şahin doğan o paralara satılıyor.

Daha temizini, sahibinden olmasi kaydıyla bulabilirseniz bence alınır. Ama ilandaki aracı almazdım. Bu aracı hususi amaçla alıp kullanan çok insan var, o şekilde kullanılmış temiz bir alternatif bulabilirsiniz.
  • md11  (27.02.18 13:09:56)