Konuşsam mı? Konuşmasam mı?

Öncelikle merhabalar. Durumumu kısaca anlatmaya çalışayım :

İlk gördüğüm günden beri hoşlandığım birisi var(Tanıdıkça ona olan hislerim daha da arttı, hayatım boyunca aradığım kişi olabilir) Her neyse zamanla samimiyetimiz arttı. Bende artık harekete geçmem gerektiğini düşünüp, önce biri var mı diye sordum bana 'varla yok arası bişey' dedi. Bu içime bi kurt düşürdü benim tabi ben de biraz daha sıkıştırdım.10 yıllık liseden beri gelen bi süregelen bi ilişkiymiş ama kopma aşamasındayız gibi bişeyler söyledi.ben biraz daha kurcaladım halen seviyo musun diye sordum bişeyler olmasa devam etmezdim dedi.

Ben aslında onun bana karşı hisleri olduğunu düşünüyordum(Sürekli yaptığı el şakaları,mesajlardaki samimi tutumu, beraber fazlaca vakit geçirmemiz bunun nedeni).Açıkçaso ben erkek arkadaşı olduğunu bile tahmin etmiyodum. Durum böyle işte ben tam açılmayı düşünürken bundan haberdar oldum . Ne yapacağımı bilemiyorum çünkü çok fena aşık oldum, onu düşünmekten deliricem . Tavsiyeniz nedir? Sonucu ne olursa olsun deyip açılayım mı? Yoksa yanlış yapmış mı olurum ?

şu an Friendzone denilen bataklık N'alet olasıca bir yerdesin.

Sakin kal, etrafına bir bak.

Gün ışığını gördüğün ilk yerde ufak adımlarla sakin sakin koşarak kaç.

ve arkana bakma.
  • KaraSakall  (26.02.18 15:29:37)
Hocam kötüde olsa bir ilişkisi var ve bunu saklamıyor senden.Bence konuşma sonuçta kendini o erkeğin yerine koy hoşuna gitmezdi diye düşünüyorum

  • lorensoth  (26.02.18 15:34:07)
halihazırda ilişkisi olan biriyle ne tür bir beklentiyle konuşur ki bir insan ? senin konuşman en az kızın ilişkisi varken seninle flört etmesi kadar çirkin bir şey olur. Ne olabilir yani, bekle biz ayrılacak gibiyiz ayrılınca seninle olurum demesini mi bekliyorsun ? ayrılsalar bile tam bunun üzerine geçiş dönemi ilişkisi olmak seni mutlu edecek mi ? bence baştan aşağıya anlamsız bir durum içindesin.

  • aquarium  (26.02.18 15:51:24)
bosver. gordugun gibi iliskisi var. ucuncu sayfa haberi olmaya gerek yok burasi turkiye kanka.

  • baldur2  (26.02.18 16:00:53)
acemi ve datnet +1

Arkana bile bakmadan uzaklaş, uzaklaş ki başka ufuklara yelken açabilesin.
  • skooma  (26.02.18 16:05:42)
+Öncelikle merhabalar. Durumumu kısaca anlatmaya çalışayım :
-merhaba,evet dinliyoruz.

+İlk gördüğüm günden beri hoşlandığım birisi var(Tanıdıkça ona olan hislerim daha da arttı, hayatım boyunca aradığım kişi olabilir) Her neyse zamanla samimiyetimiz arttı.
-çok güzel inşallah sonunda friendzone çıkmaz.

+Bende artık harekete geçmem gerektiğini düşünüp, önce biri var mı diye sordum bana 'varla yok arası bişey' dedi.
-kızı bırak hayatına devam et.

+ Bu içime bi kurt düşürdü benim tabi ben de biraz daha sıkıştırdım.
-niye ?

+10 yıllık liseden beri gelen bi süregelen bi ilişkiymiş ama kopma aşamasındayız gibi bişeyler söyledi.ben biraz daha kurcaladım halen seviyo musun diye sordum bişeyler olmasa devam etmezdim dedi.
-daha ne desin bırak ve yoluna devam et.

+Ben aslında onun bana karşı hisleri olduğunu düşünüyordum(Sürekli yaptığı el şakaları,mesajlardaki samimi tutumu, beraber fazlaca vakit geçirmemiz bunun nedeni)
-platoniğin umut veren davranışları başlığına alalım seni.

+Açıkçaso ben erkek arkadaşı olduğunu bile tahmin etmiyodum.
- :(

+Durum böyle işte ben tam açılmayı düşünürken bundan haberdar oldum . Ne yapacağımı bilemiyorum çünkü çok fena aşık oldum, onu düşünmekten deliricem .
- düşünmemen lazım.

+Tavsiyeniz nedir? Sonucu ne olursa olsun deyip açılayım mı? Yoksa yanlış yapmış mı olurum ?
- nazik bir şekilde yedek kulübesine yol alırsın. ama açıl unutman daha kolay olur.
  • biravekahve  (26.02.18 16:38:24)
bi ara ver mesajlaşmaya, bakalım hangşi sıklıkta geliyor? yedekte tutmayı sever kızlar. tepkisini ölç.

  • czn  (26.02.18 20:59:55)
Konuşma ama pusuya yat.

  • i m cool with that  (26.02.18 21:41:01)