Neden herkes dedikoducu kadınının etrafında toplanıyor?

İşyerimde bir kadın var, sürekli dedikodu yapıyor, çok kaba hareketleri var. Yalnız bütün kadınlar hep bunun etrafında. Bildiğin alfa kadın. Neden sürekli dedikodu yapan ve kaba birisinin yanında olmak istiyorlar? Arada onlara da kötü davrandığına şahit oluyorum sonuçta. Ne dersiniz? Heyecan mı arıyorlar?

Devamlı yanında durur ve iyi davranırlarsa dedikodularını yapmaz diye düşünüyor olabilirler bir ihtimal.

  • rahip janick  (26.02.18 14:08:01 ~ 14:08:17)
Klasik primat davranışı.

Kadının görevi yırtıcılara karşı uyarmak. ama yalan ama dogru.

velinin pipsi büyükmus, ahmet kız arkadasını aldatıyomuş, genel müdür gizli eşcinselmiş falan. ''aha da yılan vars'' ın evrimleşmiş versiyonu
  • binder dandet  (26.02.18 14:12:08 ~ 14:14:31)
yeni dedikoduları kaçırmamak istiyorlardır doğru

  • Silsile  (26.02.18 14:14:54)
gözüne girmek için ve o tür kadını iyi tanımak yaptığı dedikoduları ürkütücü buldukları için, gün gelip bizde kurban seçilmeyelim neticede beşer şaşar diye, dedikodusu yapılandan farklı olmanın verdiği götü kalkmışlık v.s bilgi sahibi olmak için de. bizim muhitte de var. dedikoducu daha da coşuyor bunlar etrafında toplandıkça. alfa gibi görünüyor ama herkesçe de ucuz ve sevimsiz bulunduğuna eminim.

  • for day to break  (26.02.18 14:18:54)
Çünkü insanların geneli avam ve dedikoduya bayılıyorlar. Kim ne yapmış ne etmiş en büyük meşgaleleri bu.

  • i m cool with that  (26.02.18 14:28:26)
Alfa kadının etrafında beta kadınlar bulunur.

Yani o kadının etrafındakilerin hepsi vasat.

O yüzden, salla gitsin
  • MaNOfTheYear  (26.02.18 14:41:34)