Tek basiniza konsere gider miydiniz?

Mesela kozyatagi kultur merkezinde bir konser var, ona sor buna sor ugrasmayayim alip gideyim diyorum. Cok mu sikilirim? Tek basima sinemaya gitmeyi cok seviyorum ama konser nasil olur acaba?
Siz napiyorsunuz boyle durumlarda?

giderdim, sıkılmazsın (inş) çok güzel olur çok da iyi olur.

  • ateistanbul  (25.02.18 18:51:28)
Başka ülkeye bile gittim tek konsere, giderim.

  • i was made for you  (25.02.18 18:57:25)
gitmem

  • coca cola  (25.02.18 19:18:35)
Gittim, giderim.

  • fotrsapka  (25.02.18 19:19:58)
giderim ve gittim. neden zevk alacağın bir seyden kendini mahrum bırakasın.

  • scheisskopf  (25.02.18 19:22:10)
Ayakta, herkesin dans ettiği, dağıttığı tarz bir konserse gidemezdim herhalde, o kadar dışa dönük değilim.
Oturmalı bir şeyse, giderdim.

  • sopiro  (25.02.18 19:37:36)
Eskiden olsa giderdim. Şimdi bilemiyorum. Oturup dinlemeli bir konserse giderim +1 aksi takdirde gitmem sanıyorum ki.

  • i m cool with that  (25.02.18 19:45:08)
Gittim, giderim. Tek başına da yeterince keyif veriyor.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (25.02.18 19:56:14)
sopiro’nun dediğini demeye geldim. Oturur koltuğuma dinlerdim müziğimi. Bitince de ayrılırdım. Diğer türlü gitmezdim büyük ihtimalle.

  • voyager 1  (25.02.18 20:29:20)
oturmalı evet, ayakta hayır.

  • gezegen olan pluton  (25.02.18 20:31:44)
gitsene. bunalınca telefonunla oynarsın. snob takılırsın. daralırsan çıkar gidersin. özel davetliymişsin gibi düşün:)

  • her giriste sifresini unutan adam  (25.02.18 20:33:39)
Evet oturmali diye biliyorum kozyatagi KM olunca oyle gibi geldi.
Baska ulkeye ben de gittim o yuzden konsere de neden olmasin diyorum, beni ikna edin istedim aslinda :))

  • mor oje  (25.02.18 21:09:16)
Oturmalı evet, ayakta ya da daha doğrusu bol kudurmalı olan konsere pek gitmem sanırım.
Bir de konser verenleri çok seviyorsam gidebilirim.

  • aychovsky  (25.02.18 21:10:59 ~ 21:16:19)
Gittim, yakın zamanda yine gideceğim. Seçenekler yalnız gitmek veya hiç gitmemekse kesinlikle giderim.

  • pike  (25.02.18 21:11:43)
Gitmedim, gitmek isterdim.

  • l arrache coeur  (25.02.18 21:17:49)
açıkçası maaşım yatınca, uçak biletlerinin fiyatlarına göre tek başına cenevre otomobil fuarına gitmeyi düşünüyorum.

  • rain when i die  (25.02.18 21:32:08)
gittim, giderim. biriyle gideyim diye uğraşmaktan, maaş, para yatsın alırız lafları duymaktan, arkadaşın arkadaşlarına katlanmak zorunda kalmaktan bıkmış biri olarak tek gidiyorum denk geldikçe.

  • ontheroad  (25.02.18 21:35:18)
Gittim. Çok gitmek istediğim bir konserse giderim. Aksi takdirde zor.

  • ravenclaw  (25.02.18 22:31:06)
Oturmalı ise evet. Ben giderim. Atlamalı zıplamalı ayakta dinlemeli konsere, biri tarafından davet edilsem de gitmem.

Ben tek takılmayı seviyorum. “Tek mi gittin? Niye?” Sorularına gıcık oluyorum. Kimse uymamış olabilir, o plan kimsenin zevkine uymuyor olabilir, yahut kimseyi peşine takmak istemiyor, aman sıkıldı mı aman zevk alıyor mu diye düşünüp kendi tadını kaçırmak istemiyor olabilir, sadece yalnız kalmak istiyor olabilir. Olanilir oğlu olanilir.
  • lazor  (26.02.18 00:59:27)
Cogunluguna 2 kisi, bazisina 3-4 kisi gittim ama tek gittigim de az degil. Bundan sonra da giderim. Ben direkt gidiyorum hic bir sikinti yok.

  • stavro  (26.02.18 01:15:08)
Gittim, gideceğim.

  • mutekebbir  (26.02.18 01:20:54)