İnternet Bağlatma Sorusu

Evde çok fazla vakit geçirmiyorum ama yine de kanser etmeden film izleyebilecek kadar internet paketi arayışındayım.
TTNET Ultranet Limitsiz 92 TL'ymiş. Ne diyorsunuz?
bireysel.turktelekom.com.tr

Fibernet bana gereksiz olur,
Bir etkisi var mı bilmiyorum ama mobilde Türk Telekom kullanıcısıyım.

92 lira çok değil mi ya, bir de evde çok vakit geçirmiyorsanız limitsize gerek var mı bilemedim.

www.turksatkablo.com.tr şuradan 24 Mbps 50 GB kotalı 50 lira çıkıyor. Binada Türksat varsa buna da bakın.
  • kobuzchu kiz  (22.02.18 14:58:36)
pahalı bence. fiber altyapısı varsa bundan daha uygun fiyata fiber paketler var superonline'da: www.superonline.net

adsl için aynı şartlarda 67tl veriyoruz superonline'a. turknet akk'siz 60 tl, turksat varsa o da uygun yukarıda paylaşılmış. cep telefonu+ev interneti gibi kampanyalar yapıyor bazen firmalar. müşteri hizmetlerini arayıp bir sorabilirsiniz bana ne olur diye. sitedekinden daha uygun tarife önerirler belki.
  • nrmnm  (22.02.18 15:16:59)