Ekşi Sözlük yazarlığınız ne kadar zamanda onaylandı?

Artık uçurulmaktan bıkmış bir insan olarak yeni bir ekşi sözlük hesabı açacağım fakat beklemek çok zor geliyor.

Sizin dikkatinizi çeken noktalar illa ki olmuştur.
Özellikle son bir yılda yazar olanlara soruyorum. Ne yaptınız da hesabınız çabuk onaylandı?

+ Her gün sözlükte x saat geçirdim
+ Sürekli fav yaptım, şuku verdim
+ 10 entry'den sonra da sürekli çaylak entry'si girmeye devam ettim

vb.

neler yapılmalı ki hemen onaylansın şu yazarlık?
yoksa beklemekle sıra gelmiyor kesinlikle. hep yerinde sayıyorsun.

8 Mart 2014'te yanılmıyorsam 8000 kadın çaylağı yazar yaptılar. Onların arasındaydım.

  • femme vitale strikes back  (21.02.18 11:36:09)
kimbilir kaç sene oldu yaş 32 şu an 28 bindeyim 2000 doğumlular bile girdi şu sözlüğe.

  • mikahakkinen  (21.02.18 11:38:15)
Kimi 6 ayda, kimi tam bir senede kimi ise yeterli görülmedi. İlginç olan ise hepsinde de aynı entryleri yazmış olmam.

Bence modlar vs kafalarına göre takılıyor.
  • attila  (21.02.18 11:39:09)
1.5 yıl. Bu gün girdim yazar olmuşum tesadüfen, zaman geçirmedim çok.

  • mehmed resad  (21.02.18 11:39:39)
Gezi parkı olaylarının başladığı akşam yazar yaptılar 4 5 ay çaylak bekledim. Önümde 20bin kişi falan vardı. Neden yaptılar bilmiyorum :)

  • bigcaptain  (21.02.18 11:44:09)
eskiden kondüktörler bakıyordu ancak şimdi otomatik olarak alınıyor. belirli bir algoritması vardır ancak bunu bizimle paylaşacaklarını sanmıyorum. yazar olma kriterleri artık yerlerde olduğu için girilen entry'lere de fazla dikkat edildiğini düşünmüyorum.

  • ufukcel  (21.02.18 11:44:41)
yazdığın maddelerle yazar olunmuyor maalesef. onlar şehir efsanesi.

  • tragedystreets  (21.02.18 11:46:22)
Yedek hesaplarımın ikisi de 3-4 ayda yazar oldu.
Tek yaptığım 10 entryden sonra arada bir online olmaktı.

  • bir nick var benden iceri  (21.02.18 11:57:16)
Bir seneden fazla sürdü.

  • sopiro  (21.02.18 12:11:51)
satanlar var.

ben 1 yıldan sonra olmuştum.
  • pinkpeony  (21.02.18 12:15:51)
Yarım saat :)

  • clones  (21.02.18 14:03:10)
2004 yılında kaydolmuştum, 2005 yılında yazar oldum.

altıncı nesil'lerin alındığı bir toplu yazar alımı idi sanırım. bir adı vardı o alımların sanki.

hah miğferdibi çaylak alımları.
  • kibritsuyu  (21.02.18 15:17:55 ~ 15:23:56)
ben sadece 10 15 entry ile yaklaşık 2 senede yazar olmuştum, ama çaylak halimle sık girip sık oylama, favlama yapıyordum.. onun etkisi var mı bilemiyorum :/

  • cabiday  (21.02.18 15:23:45)
aralık 2010'da başvurmuştum. 1 temmuz 2011'de yazar olmuştum. 7 ay sürmüş.

  • efreet sultan  (21.02.18 15:47:27)
1,5 yıl falan sürdü.
son 1-2 ay aktif oldum olduk

  • lonelyman  (21.02.18 15:51:19)
İlk başta yazarlık sırasını tamamladım entrylerim beğenilmedi ve beni tekrar çaylak yaptılar. Çöpü boşalttım ve 4 ayda yazar oldum. Sadece tanım entryleri girdim her biri word uygulamasında en az yarım sayfa tutuyordu. Yüksek lisans için yapmış olduğum ödevleri tanım olarak girdim. Doğal olarak dilbilgisi çok iyiydi. Arada beğendiğim yazıları sonradan okuma ihtiyacı duyacaklarımı favladım. Onun dışında her gün sözlüğe girip okuma yaptım.

  • hicbirisi  (21.02.18 20:55:30)
2015-2017 sonu. fakat bu arada on entryden bazısı silindi eksik kaldi, sonra tekrar girildi fln

  • aynatutancocuk  (21.02.18 21:23:08)
10 tanım entrysi girip daha sonra her gün online olmakla beraber 1.5 yılda yazar olmuştum.

yeni açtığım hesabımda yine aynısını yaptım entrylerim tanım üzerine kurulu,imla hatam yok fakat 1.5 yıl oldu hala çaylak.

bazen onay alanlara bakıyorum ne tanım ne imla var. algoritma denen bir şeyin olduğuna inanmıyorum ben gerçi sözlükte kalmadı artık tanım yapan yok ismini değiştirip ekşiforum yapsalar da herkes rahatlasa.
  • biravekahve  (21.02.18 21:51:09)
yaklaşık 4 senedir çaylağım ve hala daha 12 binlerdeyim.

  • kornisch  (26.02.18 23:04:37)
ben 3 senede oldum yazar, ama 2 sene hiç girmedim neredeyse, son sene biraz okumaya başladım, her gün girmeye başladım oldu. ben sekmeyi tüm gün açık bırakıyordum bazen. favlama yapmadım

  • incity  (27.02.18 13:23:47)