Yemeksepetinin ki ofis ise bizim çalıştığımız ofisler ne ?

SB

www.youtube.com

:((

Nevzat Aydın'ı gösterip sorsalar bu adam hangi siteyi kurmuştur diye tanımasam dahi yemeksepeti derdim.

Hızlıca göz attım pek hoşuma gitmedi benim, Google'a falan bakma bunalıma girersin.
  • i was made for you  (19.02.18 12:38:02 ~ 12:41:46)
biz ajanslarda gayet mutluyuz

  • darkcherry  (19.02.18 12:41:18)
bizim elektrik anahtarları aynı en azından aslşkdjas.
yalnız o halıfleksimsi zemin olmamış, astımı olanlara büyük çile, toz yayılıyor etrafa, ayrıca sıvı dökülünce temizliği de zor; biz kaldırıyoruz. afrodisias'tan çıkma mermer döşeticez, gelsin webrazzi elimizi öpsün çekim fırsatı verelim...

  • Bruce  (19.02.18 13:25:31)
Bu konu hakkında 3 saat aralıksız konuşabilirim. O kadar yalan birşeyki bu göze çekilen sürme gibi. Ofis iş yeridir, çalışırsın işin bittiğinde çeker gidersin keza bu konu da defaatle konuşuldu buralarda/sağda solda. Ancak bizim işverenimiz işi değil de çalışanı görmek arzusunda olduğu için, operatörlük işleri dışında da çalışanı masaya kitlediğinden çalışanlarımız da ne yapsın böyle şeylere özeniyorlar işte. Ssg yıllar önce windows'un kampüs ortamını anlatmıştı da herbir ağızdan ''vay canını yediğim'' serzenişleri dökülmüştü dudaklarımızdan.

Benim tanıdığım pazarlama müdürü var, sabah evden erkenden çıkıp arabayı sanayide bi' kenara çekip içinde yatıyor arabada arvento varmış; işveren böyle bir disiplin önlemi alınca çalışan da şark kurnazlığı ile önlemler geliştiriyor. Bunlar(bu tür ofis yapıları) hep mesai anlayışının tırtlığında hoş görünen ya da asosyallikten ölecek insanlara(misal: ben) güzel görünen şeyler. Oysa sen işini yap çek git bilardonu en kral mekanda oyna, git evinde uyu ya da ne bilim 1,5 liraya americano içme starbucks'a gömül 13 lirayı (bu arada verdiğin linke bakmadım ama yemeksepetinin son ofisini biliyorum, sanırım oradan bahsediyorsundur diye bu kadar atıp tuttum, işin sonunda madara olmak da var; kaderimizse onu da çekeriz)

Yani mesai saati zorunluluğunu iletişimle çözemeyen/çözdürmeyen işletmelerde göze çekilen sürmedir bu, adam ps4 koyar kenara gider arada 20 dk 2 maç yapıp ''motivasyon'' sağlatır sana. yersen, bi' tane ''cafe'' koyar terasa manzara seyrettir hıhım evet, yersen şahane şeyler bunlar. Neresinden baksan tutarsız, ahmet kaya sen benden çok yaşayacaksın diyeceğim de olmayacak. Teknik olarak mümkün değil.

not: ankarada bi tane mimarlık ofisi biliyorum, langırt kutu oyunları ps filan koymuşlardı ve bunu mülakatlarda beyan ediyorlardı adamla baya bi' eğlenmiştik(birlikte değil, mülakatı gerçekleştiren ''adam''la eğlendik) Zaten sanmıyorum bizden sonra da böyle ''ofisimizde gördüğünüz gibi ''şunlar şunlar'' da var'' diyebildiğini. Böyle şeylere inanmayın, malum burada bazen kadınların alternatif sorularına verilen cevaplardan en çok kullanılanıdır. İnanma
  • mete kudur  (19.02.18 14:47:06)
Bence hatun düşürmek için ideal bir ofis. Yetenekli biri tüm departmanlara namını duyurabilir.

  • dissendium  (19.02.18 14:54:14 ~ 14:55:48)
@umutko alman firması derken almanyada bir şirket mi? Almanyadaki bir ingilizin videosunu izliyordum daha biraz önce adam hiyerarşiden, kurallardan bıktım, üstümle konuşurken yanlış you kullanıyorum diye bile çok sıkıntı çıkıyor diye dert yanıyordu

  • freedonia  (20.02.18 00:00:19)