Bahisle 500 ü 3500 yapmak?

Tem****t adlı nispeten güvenilir siteden futbol bahisleri ile sizce oluru var mıdır bu ihtimalin? Daha önce buna yakın bir kâr edip sorunsuzca çekebilen oldu mu? Ayrıca son dönemde bankalar paraya el koyuyormuş hesabı bloke etmeler filan bahisle mücadele adına? Bu yüzden önce paribu paribu bitcoinden siteye transfer düşünüyorum eğer misliyle dönerse dönüşü de o şekilde

Mümkün tabi çekerken sorun yaşamazsın büyük ihtimalle. Ama parayı batırma ihtimalini daha yüksek.

  • valarmurgulis  (18.02.18 23:32:28)
bahis zevk işidir. para kazanma yöntemi değildir. ben bets10 kullanıyrom para çekme sorun olmadı hiç

  • sik kullanilanlar  (18.02.18 23:34:14)
ne kadar sürede 3500 hedefine ulaşmak istendiğine bağlı. 3-5 bin kazanıp çekilebilir sorun yasanmıyor. mesele o 3500 e ulaşacak sabır var mı yok mu?

  • istege bagli sigortasiz  (18.02.18 23:37:53)
1 ay olur 1.5 ay olur fark etmez ama tabi kazanmaya ya da kaybetmeye başlayınca soğukkanlı olmayı korumak önemli. Asıl sormam gereken soru, nasıl soğukkanlı olurum?

  • siyah giyen adam  (18.02.18 23:39:36)
bak bir kural vardır.
şaşmaz.

kumarda daima kasa kazanır.
500ü 5000 de yapsan gider hepsi.
yok ben yapmam etmem yok.
daima kasa kazanır
  • alt4y  (18.02.18 23:41:54)
250 lirayı 2000 küsür lira yapmıştık. 1 saat falan sürmüştü :)

*justin tv'ye girerdik sağ tarafta chat oluyor. Adamlar bu bahis olayını artık meslek edinmiş :) Tanzanya ligi falan artık ne bulurlarsa ilk yarı 0.5 üst oynuyorlar, chat e yazıyorlar şu maça 0.5 üst oynadım diye. Ne verirlerse ona girerdik, şanslı güne denk gelinirse 1-2 saat iyi para kazanılıyor. Tabi şansız güne denk gelme ihtimali olmuyor değil :)

*Para sorunsuz çekildi.

* Bir keresinde ispanya 1. liginde bir takım ilk yarının sonlarına doğru 1-0 yenik durumda, güvenilir 2 adam ''ev sahibi maçı çevirire veriyorum, güvenenler değerlendirsin'' dedi ve bütün chat oynadı. Ben güvenmediğim için az bir miktar atmıştım. maç sonu ev sahibi 2-1 kazanmıştı. hayatımda ilk defa bir sevinç gösterisine katılıp ''YIK forumu YIKK'' yazmıştım. Hey gidi :)) Şans ya, kazanılmaz değil kazanılır neden olmasın.
  • eazy  (18.02.18 23:47:51 ~ 23:52:37)
@siyah giyen adam

kazanç ve kayıp serilerinin sonsuza kadar sürmeyeceğini bilmek yetmiyor. bu gerçeği sindirmek lazım. sürekli canlı bahis oynuyorum, tek bildiğim doğru "her zaman daha iyi bir bahis seçeneği çıkacaktır". 3 saat 5 saat hiç bahis almadığım boş boş beklediğim oluyor.
  • istege bagli sigortasiz  (18.02.18 23:54:25)
tempoda böyle sorunlar olmaz 11200 çekmişliğim var

  • gozu acik sevisen yahudi  (18.02.18 23:57:08)
Kumarda her zaman kasa kazanır; ama enayiyseniz. 3 senede bahisten kazandığım para 100k'nın üzerinde. Çoğu siteden limit yedim ama tempobet bets10 gibi siteler limitleme yapmadılar. Tempobet'e İş Bankası'ndan daha çok güvenirim diyebilirim.

  • pinkman1  (19.02.18 14:55:54)