En iyi arkadşın yeni doğan çocuğuna ne hediye alınır?

çeyrek altın mı takmalı?

çok arkadaşı olan biri değilim. bu arkadaşımla da öyle enseye şaplak durumu yok. çok küfür bile etmeyiz.asla el şakaları falan da olmaz aramızda. söylüyorum ki seviyeyi anlatabileyim. ikimiz de çalışanız. çeyrek altın mı takmalı yeni doğan çocuğa?

gücünüz yetiyorsa tabii ki çeyrek, çünkü giderleri artacak ve o an ihtiyacları için kullanabilirler. bir de çoook yakın olsa ben arkadaşa da tematik minik bir hediye alırdım cünkü herkes zaten bebege alacak. çeyreğe güç yetmezse de gram altın da iş görür bence. özellikle bebekler için para/altın hediyesi ruhsuzdur lafına inanmıyorum, böyle bir düşüncen olursa dediğim gibi minik masrafsız bir hediye de yanına eklenir. biberon bile olur.

  • blacksky  (18.02.18 20:11:27)
Çeyrek altın
Tuttuğu takımın forması

  • Amaranta ursula  (18.02.18 20:12:18)
Valla kimse hediyede ruh aramaz tak altınını geç git temiz temiz. Başka zaman bi gittiğinde de ufak bir hediye alırsın yine içinden gelirse.

  • hernezıkkımsa  (18.02.18 23:00:42)
Doğum ve takip eden süreç zaten gerek maddi gerek psikolojik açıdan biraz ağır bir yük. Ben de ruh aramamak taraftarıyım. Yapabiliyorsan tak altınını destek ol.

Çocuğa hediyeyi doğum gününde falan alırsın diye düşünüyorum. Senin için çok önemli bir çocuksa ilerde kullanabileceği, hatıra olabilecek, saat/künye/kolye/küpe vb bir şeyler de alabilirsin.

Böyle anlatmakla biz samimiyetinizi isabetle tahmin edemeyiz. Şöyle düşün, o yük ve telaş altında, o arkadaşından ne beklerdin? Sen muhtemelen çocuksuzsun, belki bekarsın, o yüzden tahmininin biraz da üstüne çıkarak ne yapacaksan öyle yap derim ben
  • lazor  (19.02.18 02:04:19)