Can Manay ve psikopatlara hayranlık besleyen hatun kişileri

ey can manay aşıkları! bu adamı niye seviyorsunuz? adam saplantılı bi ruh hastası değil mi? ölümüne sevmesi mi sizi etkiliyor, sizi de böylesine seven birinin olmasını mı içten içe istiyorsunuz? sadece kurguda hoşuma gidiyor diyenler olabilir, ama reelde, zamanında psikopat heriflere hunharca mektup yollayıp ilan-ı aşk eden kadınları düşününce bazı kadınların ciddi ciddi böyle erkeklere hayran olabileceğini düşünüyorum. ama niye? neden "can manay kalp" ?
direkt stockholm sendromu da denilmez buna. size kötülüğü dokunmuyor sonuçta. bilmiyorum. niye?

Can manay ı yazar falan sandım Google ladım
Adam dizi karakteriymiş
Sen ne diye ciddiye aldıysan dizi karakteri sevilmesini anlamadım
Ben dizideki Pablo escpbar karakterini sevmiştim mesela
  • benaslindayohum  (18.02.18 17:20:22)
haha. :)
konu sadece dizi karakteri değil işte. adını unuttuğum bi katile kadınlar zamanında aşk mektupları yollamış dolusuyla. neden böyleleri cezbedici, merak ediyorum. :)

  • thomson'un uzumlu keki  (18.02.18 17:23:00)
kadınlar ne zaman normal insana aşık oldu ki? Böyle manyak tiplere bayılırlar
Hiç şaşırmadım

  • benaslindayohum  (18.02.18 17:25:51)
benaslindayohum+1

  • biravekahve  (18.02.18 18:07:07)
Kimse can manay’ın psikopat olduğunun farkında değildi ki? Öğrenince de ondan ayrılıyorlar zaten. Gerçek hayatta da böyledir. Can Manay gibi kişilerin gerçek yüzü ortaya çıkınca çoğu kişi sorun yaşamaya başlar, ayrılır.

  • cemallamec  (18.02.18 18:28:46)
fakir, pis olsaydı kimse hayranlık beslemezdi.

cem garipoğlu'na hayran olan kadınlar var bu dünyada.
  • pinkpeony  (18.02.18 21:45:19)
can manay'ı ilk defa duydum. eminim salak bir türk dizisi. ozan güven'i de sevmem o da salağın teki.

  • for day to break  (18.02.18 22:16:52)