Öğrenci kredi kartının +1300 Limit olması mümkün değil mi?

Düzenli ödemeye karşın herhangi bir işte çalışmıyorsam 1300 ün üstünde limiti görme ihtimalim hiç mi yok ona göre hiç uğraşmayayım boşuna? Ev araba banka hesabı da yok, çalışan anne ya da babanın kefil olması gibi bir şey oluyor muydu kredi kartı limiti için?

Ya da bir yerde bir aylık sigorta girişim olsa yani tecrübem yok ama bir şekilde girdi çıktı yapsak mesela işveren beni kabul etmese de bir aylık sigorta ücreti 400-500 TL neyse onu verip sigortalı gözüktüğüm anda limiti arttırtsam ondan sonraki ay zaten sigortadan çıkmış olacağım, herhangi bir şey olabilir mi? Sigorta için 5-10 günlük bile yeter sanırım mesele ücret karşılığında sigorta girişi yapacak bir işveren bulmak.

  • siyah giyen adam  (18.02.18 03:07:17)
belli bir ay sigortalı gorunmeni istiyorlar

  • kingcyrax  (18.02.18 03:57:55)
HSBC öğrenciyken 1500 ile açtı, 3000'e yükseltti şu anki işsiz halimle bu ay 4500'e çıkaracakmış.
Çok seyrek asgariyi ödediğim oldu, genellikle dönem sonunu ödedim, 1 yada 2 kez de bir kaç gün asgariyi ödeyemediğim olmuştur.
HSBC'den önce 1000 lira limitli sahip olduğum iş'te üniversiteli vardı-hala var. Onun limiti 700'den 1000'e çıkıp durmuştu.

Mümkün değil değil ama düzenli borçlanıp düzenli ödemen gerekiyor, yavaş yavaş artırılarak 1300 geçilir, yani 500 ise limit 750 talep edilir, 4-5 ay sonra, 1000 talep edilir gibi. Tabi bu sürede sektirmeden ödemen lazım ve ödediğin borç da öyle 50-100 lira olmamalı maalesef.
  • atom karincanin torunu  (18.02.18 04:54:59)
2010 yılında finansbanka başvuru yapmıştım. Son sınıftım o zaman. 1000 lira limitli kart göndermişlerdi. Ben de şeytana uyarım falan diye geri iade etmiştim. Aylık gelirim o zaman 600 liraydı.

  • ismira007  (18.02.18 09:53:24)
Valla 3 gün anketorluk yaptım da 3 günlük sigorta yattı diye 1000 tl'lik kredi kartım olmasına rağmen 3800 tl'lik kredi kartı çıktı garanti'den.

  • materyalist imam  (18.02.18 21:46:11)
babanıza annenize de bağlı biraz..

  • binder dandet  (18.02.18 21:53:20)