it's always sunny in philadelphia seven yok mu ya

çevremde kimi başlattıysam ya çok iğrenç buldu ya da komik bulmadılar. son 1 sene içinde 4 defa falan bitirmişimdir 12 sezonu. çevrenizdeki insanlara bu diziye başlattığınızda tepkileri ne oluyor?

ben çok önce ilk bölümü izlemiştim sarmamıştı devamını izlememiştim. sonra 1 kere 2. sezonun sonuna kadar izleyince aşık oldum resmen.

hatta abartmıyorum bir gün evleneceğim kadın bu dizinin hayranı olmalı. bu diziden zevk alamayan bir insanla hayatımı paylaşabileceğime inanmıyorum.

bence en iyi komedi dizisi. ancak dikkatli takip edip biraz sabretmek lazım karakterlere alışmak için. çok çabuk tüketmeye alışkın olduğumuz için ben de kime izletsem sabredememiş ve beğenmemişti.

  • inannas jofn  (16.02.18 23:20:37)
Ev arkadaşlarıma ve kız arkadaşıma izlettim çok beğendiler. İlk sezon karakterlere alışınca sevmemek mümkün değil bence.

  • bonzo  (16.02.18 23:24:29 ~ 23:24:41)
Bayılırım ve ilk bölümden itibaren absürdlüğüyle, politik doğruculuktan son derece uzak diyaloglarıyla çekti beni. İzlerken ciddi anlamda kahkaha attığım sahneler oluyor. Kimseye izle dememiş olabilirim, herkesin severek izleyeceği bir yapım değil bence.

  • pike  (16.02.18 23:29:49)
benim sadece bana benzeyen sürekli takılan kitle seviyor, geri kalan kimse sevmiyor. bana kalırsa ben iyi komedi dizisidir.

  • the coolest dude  (16.02.18 23:30:11)
Ben seviyorum. Eğendiğim nadir dizilerden biri.

  • [GODDARD]  (16.02.18 23:33:54)
iasip beğenmeyen arkadaşlarınla ilişkini kesebilirsin bence. Beni basşlatan arkadaşım ilk sezon çok iyi değil, 2.Den sonra Danny Devito gelince çok komik oluyo demişti, ben zaten daha ilk sezondan bağlandım.

  • mirafiori  (17.02.18 02:11:48)
Ben yaklaşık 2 sene önce başlamış ve çok da sevmiştim. Sonra araya hastalık ve cenaze girince bir daha elim gitmedi. Kimse sevmiyor olsa bu kadar sezon gelemezdi herhalde :) 12-13. sezonda falan sanırım şu an. Belki daha fazla :)

  • lazor  (17.02.18 02:12:21)
aşığım, benden sonra 3 kişi daha bitirdi.

  • rich folks hoax  (17.02.18 05:39:26)
sürekli izleme zamanım olmadı, ama cncbc-e zamanları denk gelince kaçırmazdım

misal böyle bir sahnesi olan dizi sevilmez mi?
www.youtube.com
  • clones  (17.02.18 13:57:14)
çok severim, kardeşimi de bağımlısı yaptım. en son yukarıdaki linkteki charlie dansını çalışıyordu. charlie ❤️ diyerek notumu düşeyim. i.ytimg.com

  • pide  (17.02.18 14:12:15)
pide, hahahahahahha şimdi o bölümü izlemiştim tam 6. defa hala deli gibi kahkaha ttırıyor.

  • oddyseus  (18.02.18 15:28:59)
fraaaank:

----nsfw

vignette.wikia.nocookie.net

i.ytimg.com -I just wanna be puree
memegenerator.net -It's gonna be a very classy affair.
  • oddyseus  (18.02.18 15:33:30 ~ 15:41:38)