Ofiste izlenecek dizi

Öğle arası yemek yerken Big Bang Theory izliyorduk, yeni gelen bir arkadaş biraz "belaltı" bulduğunu söyledi o yüzden başka dizi arıyoruz. Yerli dizilere baktık, Leyla Mecnun'a başladık, o da çok uzun, izle izle bitmiyor, yarım yarım izleyince de tadı kalmıyor. Daha önce Stranger Things izlemişler, çoluk çocuk oynadığı için çok "belatı" muhabbet olmadığından izleyebilmişler.

Siz ne önerirsiniz tercihen yerli olmayan dizi olarak bu şartlarda?

coupling

  • füt  (16.02.18 12:34:39)
The Big Bang Theory ulusal kanalda prime time'da yayınlanan öküz gibi reytingli bir dizi, bunu bel altı bulan birini Samanyolu dizileri paklayacaktır ancak.

Önerilerim: Beşinci Boyut, Yusuf Yüzlü.
  • i was made for you  (16.02.18 12:51:23 ~ 12:51:47)
yeni gelen arkadaş kulaklarını tıkasın o zaman bbt nasıl bel altı olur yahu.

friends olsun bari.

@black mirror da olabilir ama ilk bölümü atlamak isteyebilirsiniz bel altı olayına takılıyorsanız.
  • elorelia  (16.02.18 12:55:43 ~ 12:59:12)
yeni gelen arkadaşı gönderip diziye devam edin

  • yüzyıllık yalnızlık  (16.02.18 13:04:51)
the office

  • awareim  (16.02.18 13:09:23)
big bang theory yi belaltı bulan birisi the office i de belaltı bulacaktır bence

  • azeriturku  (16.02.18 13:18:43)
ricky and morty
futurama

  • akil kupuru  (16.02.18 13:24:06)
parks and recration. gravity falls da olur, asıl hedef kitlesi çocuklar olduğu için pek bel altı bulamaz ama illuminati bu diyebilir.

  • inheritance  (16.02.18 13:33:15)
sıdıka

  • since1907  (16.02.18 13:50:29)
ahahah cevaplar süper :) bence de bbt bel altı nasıl bulunabiliyor bilemiyorum.. o yüzden friends vs de aynı şekilde algılanabilir.

la casa del papel de baya sevişme sahnesi var olmaz :)
black mirror da yemek yerken izlenecek dizi değil bence ya.. daha eğlencelik birşeyler olmalı.
  • kronik  (16.02.18 14:17:45)
Tam coupling demeye gelmiştim ama bel altı deyince bi durdum hahah.

Futurama, the simpsons rick and morty gibi şeyler keser sizi anca.

BoJack Horseman derdim ama sevişme falan var, gerçi animasyonda sevişmeyi ne kadar bel altı bulur o ayrı.

Doctor who olabilir, hem eğlenceli hem de tamamen çocuklara yönelik pazar sabahı dizisi olduğu için 2-3 öpüşme dışında hiçbir cinsellik yok 10 sezonda.
  • noluyo yaa  (16.02.18 14:46:28)
family guy.

  • caletti  (16.02.18 15:01:05)
Modern family diyeceğim ama onda da eşcinsel çift vs var. Big bang theory'ı belaltı bulan bu dize porno muamelesi de yapabilir. Yine de ilk bölümü bir izletin, belki sever.

Ya da en kısa çözüm yeni gelenin dizi izlemek yerine başka işlerle meşgul olması olabilir.
  • fraise  (16.02.18 15:07:04)
ya bide yeni dizi arayışına mı girdiniz, saçmalama ne var bunda de sustur.

  • pamuk helvalar cebe  (16.02.18 15:13:39)
yaa öyle yapamıyoruz, herkesin görüşüne saygımız var, fikrimizi söyledik ama her öpüşme sahnesinde kalkıp gidiyordu falan. bide 8. sezondan izliyorduk sanırım, Sheldon bile Amy ile mucuk mucuktu :D

the office'e başladık bugün bakalım.
  • kronik  (16.02.18 19:38:02 ~ 19:39:17)
of, ben gıcık oldum yeni gelen tipe ya. he amk çok bel altı he (ki BBT'yi hiç sevmem).

izlemeye devam edin. amiriniz değilse sike sike katlansın ya da kulaklık takıp siktirsin gitsin beşinci boyut izlesin. bu tarz "ufak" tavizler verdiğinizde bir bakıyorsunuz eline mikrofon alıp "bunlaaar" diye zırlar olmuşlar.

edit: "yaa öyle yapamıyoruz, herkesin görüşüne saygımız var, fikrimizi söyledik ama..." E, o niye sizin fikrinize saygı duymuyor o zaman? :) Niye siz taviz veriyorsunuz? Üstelik o bir kişi, siz bir grupsunuz. Saçmalayın.
  • sen git ben geliyorum  (16.02.18 19:48:10 ~ 19:52:43)
arkadaşı sallayıp bbt'ye devam, buna bel altı diyenle hiçbir yabancı dizi izlenmez.

  • gezegen olan pluton  (16.02.18 19:51:09)
Bir bang theory dediğiniz gibi çok bel altı kaçıyor. Arkadaşınız haklı, ama merak etmeyin Californication ya da Nip/Tuck tam aile dizileri. İkisini de şiddetle öneriyorum.

  • feel the blanks  (16.02.18 23:57:55)
The good place

10 numara
  • chezsoi  (17.02.18 07:11:15)