allahını seven üzerime tv izleme platformu atsın

kaçıncı keredir soruyorum saymadım.

apartmanda merkezi uydu var ama bu uydu denen bokta hiçbir şey yok ulan. ne dizi kanalı, ne spor kanalı, ne belgesel kanalı, alayı şifreli. boktan boktan yerli ulusal kanallar var sadece. bir de uydudan yayın yapan abuk subuk şeyler.

yeter artık bunaldım. tenis turnuvası istiyorum. kış olimpiyatı istiyorum. neyşınıl coyrafik diskoveri falan istiyorum. fox crime istiyorum. 24kitchen istiyorum. basketbola giden çocuğuma basket maçı izlettirmek istiyorum. vatan tv'de çılgın şanzel ya da sıla tv'de latif doğan'ın tanıttığı romatizma kremini istemiyorum ulan.

eski evde teledünya kullanırdım, memnundum, burada altyapı yokmuş bağlatamadık.

şöyle uygun fiyatlı ne bağlatayım artık yetti gayrı.

turkcell superonline fiber internet var. turkcell tv+ nasıldır?

turkcell tv güzel. bi miktar yandaş olduğu için halk tv yok sadece baştan uyarayım.

onun dışında belgesel kanalları iyi: national'lar, discovery ve discovery science var, da vinci learning ve animal planet var. spor kanalları baya güzel, haftasonları epl keyfi yapıyoruz. eurosport 1 ve 2 var, full olimpiyat mis gibi. nba tv de var isterseniz. ingilizceyi geliştirmek için english tv var, özellikle çocuğunuz için iyi olabilir.

dizi kanalları idare eder. film seçenekleri güzel. fiilmleri kesiyorlar ama, ondan deadpool falan oradan izlenmez.

ben hiç sorun yaşamadım tv plus ile. öneririm. kampanyalıyken almıştım, yani ücret ödemiyorum bile ayrıca, evin interneti ve cep telefonuma sabit 100 tl veriyorum. tv+ hediyesiydi. baya iyi olmuştu. belki benzer bir kampanya bulursunuz.
  • 111111  (15.02.18 10:43:32)
Açıl, ben turkcell tv kullanıyorum. fiber paketin süresi bitince sözleşme yenilerken yanında bağlayalım abi dediler. Baktım s sport var, f1 ve tenis maçları için iyi olur dedim bağlattım. f1, epl, tenis maçları ve eurosport için kullanıyorum. kayıt özelliği baya güzel, evde olmadığım bir zamanda maç yarış filan varsa kayıt edip sonra izliyorum, çok iyi oluyor.
belgesel kanalları da fena değil. tam kanal listesini hatırlamıyorum ama epey kanal var.
tv+ sistemindeki filmler bi boka yaramaz, çünkü sansürlü kesilmiş hep.
sizin ihtiyaçlarınıza cevap verir bence.
  • battal gemalmaz  (15.02.18 11:01:07)
sana en uygun platformu söylüyorum dsmart spor sever paketi alırsan s sport eurosport 1 2 24 kitchen fox crime belgesel kanallarının alayı açık. ekstra belgesever paket alırsan 4 tl. 4 kanal ekstra docubox bbcearth history kanallar açılıyor. 10 tane spor kanalı var. 10 tane sinema kanalı var. ilk üyelikle alırsan uyguna gelir.

  • mikahakkinen  (15.02.18 11:23:05)
hocam en ucuz ve basit alternatif filbox. Bir inceleyin isterseniz.

  • chaoslord  (15.02.18 11:32:47)
peki en güzel soruyu sorayım.

şimdi ben evde 50 mbit 75 gb akk'lı internet kullanıyorum. üstüne cep telefonumun da tarifesi dahil 90 lira ödüyorum.

tv+ almak isteyince diyorlar ki 24 mbit 50gb akk'lı internet ve yine cep telefonunla birlikte 119 lira. yok hız 50 mbit olsun dersen fiyat oluyor 149 oha.

demem o ki aile paketi alıp 119 liraya 50 mbit olan hızımı 24 mbit'e düşürmeme değer mi, çok etkilenir miyim? akk önemli değil, o yeter.
  • kibritsuyu  (15.02.18 12:12:23)
hocam tv+'ın internet kullanımları akk'den gitmiyor.
ben 100mbit kullanıyorum, akk dolunca 24'e düşüyor hız. Açıkçası sadece torrent indirirken inecekler 100'le değilde 24'le iniyor, onun dışında normal kullanımda hız farkı hissetmedim pek.

  • battal gemalmaz  (15.02.18 12:17:24)
tv+ kullanımı akk'dan düşmüyor da, ben o paketi alırsam benim abone olurken aldığım 50mbit olan paketim 24 mbit olacakmış (artık benim abone olurken aldığım paketten yokmuş). o yüzden yani benim normal internet kullanımım 50 mbit'ten 24 mbit'e düşecek paket değişikliği nedeniyle. çok etkilenir miyim hızdan diyorum. 2,5mb/s gibi hızlarda download yapabiliyorum şu anda. bu ne kadar düşer?

  • kibritsuyu  (15.02.18 12:20:36 ~ 12:21:44)
Hızınız 50mbit ise, 2,4mb/s değil 5-5,5mb/s hızları görebilmeniz lazım şu anda. 24'e düşünce yine 2,4'lerde indirebilirsiniz. Dediğim gibi benim akk dolunca 25e iniyor hız ve 2,5mb/s hızla indiriyor. Ama normal kullanımda şu anda 100 mü 25 mi çok fark edilmiyor.

  • battal gemalmaz  (15.02.18 12:34:28)
abi evin interneti + cep telefonuma bu fiberi bağlatırken dediler turkcell tv verelim, sadece 9 lira farkla falan diye, almadım o zaman. çünkü teledünya kullanıyordum ve çok memnundum. başka şeye 5 kuruş fazla veresim yoktu. taşındım, dünyam değişti.

ulan kablo tv bu memleketin ilk tv izleme platformu. hiçbir şey yokken o vardı. kılçık antenin tek alternatifiydi, hatta uydu muydu bile ya yoktu, ya yaygın değildi, ya çok pahalıydı. nasıl olmaz lan apartmanda? çevredeki hepsinde var bir tek bizim apartmanda yok. getirin dedim, yönetim talep edecek dedi. yönetim de bu saatten sonra talep etmez, zaten kiracıyım, bir söz hakkım da yok. ah teledünya ah.
  • kibritsuyu  (15.02.18 13:56:25 ~ 13:56:54)
Aynen o teklifi bana fiberin 2 yıllık sözleşmesi bitince yapmışlardı ben kabul ettim.
teledünya keşke olsa yine alırım ama malesef altyapıları çok kısıtlı ve ilginç bir şekilde altyapıyı genişletelim daha geniş alana hizmet verelim diye de bir gayeleri yok. Superonline yıllardır her yeri kazıp fiber döşüyor halbuki.

  • battal gemalmaz  (15.02.18 14:46:47)
bağlattım ben bunu. sabah bağladılar. çok bakaladan işe geldiğim için inceleyemedim ama beklediğimden iyi göründü.

bir de yandaş olduğu için halk tv yok denmiş. halk tv sadece televizyonda yok, telefondan girince izleniyor. sanırım yandaşlıktan ziyade başka bir teknik veya hukuki problemden dolayı tv'den izlenmiyor. yandaş olsa telefondan da açmazdı.

tv8 var, tv8.5 televizyonda yok, telefonda var mesela. ikisi de acun'un kanalı. niye birini tv'de göstermemezlik etsin ki?
  • kibritsuyu  (05.03.18 14:23:31)