İzmirde nereleri gezelim

Selam sevgili duyurucular. Eşim cuma sabah istanbuldan gidip pazar akşamı dönmeli bir mini gezi ayarlamış. İzmiri hep çok merak ediyorduk zaten. Yanımızda bir de 10 aylık kızımız olacak. Yol üstünde ve izmirde görmeden, yemeden, yapmadan gelmeyin dediğiniz yerleri yazar mısınız? Tikler gecikebilir fakat muhakkak gelecek. Şimdiden teşekkürler.

Vaktiniz yok madem, kısa tutun. Kısa bir karşıyaka-bostanlı turu, sonra vapurla konak, akşama doğru da (hava kararmadan) üçyol asansör görülmeli. ertesi sabah da alsancak yapılabilir, bence gündüz gözüyle görün.

  • aydogank  (13.02.18 18:42:56)
Bostanlı sahil şeridi kapalı zaten,gezilcek gibi değil. karşıyaka'da da bir şey yok. siz gelmişken alsancak çimlerde birer bira için,kıbrısşehitleri'nde bir tur atın,kordonda yürüyün. Karataş'ta asansör'e gidin, gün batımında izmir'i izleyin. Bir gününüzü de şirince'ye ayırabilirsiniz. Şirince,selçuk(efes),ödemiş gezin o tarafları.misler gibi. Alsancak dostlar fırınında boyoz yiyebilirsiniz,kumru falan yersiniz.

  • denef  (13.02.18 18:56:06 ~ 18:59:51)
Civardaki bağları öneririm. Geniş alanlar olduğu için kızınızla rahat edebilirsiniz.

www.lawines.com.tr

isabey.com.tr

Kemeraltı'na gidebilirsiniz, boyoz ve söğüş yiyebilirsiniz.
  • fotrsapka  (13.02.18 19:19:37)
yeme içme için ; www.gurmex.com

  • kafamabiseygeldi  (19.02.18 11:11:25)
nerede kalacaksiniz? araba var mi?

cocuk olunca biraz zor ama izmir'i gordum demek icin kibris sehitleri'nde bir turlamak, aciksa hala eko'da bira icmek, kordon'da biraz yurumek, bir de kemeralti turu, kizlaragasi hani'nda turk kahvesi, hala daha enerji varsa inciralti veya sahilevleri'nde turlama, cay.
  • jimicik  (19.02.18 11:20:11)