ios uygulama önerisi

temel uygulamalar dışında tavsiye edebileceğiniz işe yarar ya da ilginç iphone uygulamaları neler? yeni telefon aldım indirecek bir şey bulamıyorum.

Hopi.

  • i was made for you  (13.02.18 17:18:19)
shazam +1

İBB Cep Trafik
e-Devlet
Photo Vault
Canon Camera Connect (fotoğraf makinem için)
Getir
iTaksi
BiTaksi
Sudoku
A Word
Letgo
CapsLogg
My Sketch
  • silah taciri  (13.02.18 17:38:25)
Google Translate
Turbo VPN

yukarda göremediğim bunlar var.
  • rich folks hoax  (13.02.18 17:38:40)
Shazam'a gerek yok. Zaten Siri bu işi Shazam altyapısını kullanarak yapıyor.

Trafi - İstanbul/Ankara/İzmir/Bursa için toplu ulaşım ile "nasıl giderim?" sorusunun cevabı.
iTV Shows - İzlediğin dizileri takip edebildiğin, yeni bölümler yayınlanınca bildirim gönderen süper bir uygulama. Eski dizileri de ekleyip izledikçe tik koyabiliyorsun.
Office Lens - Fotoğrafını çektiğin belgeleri ya da herhangi bir şeyi, OneDrive aracılığıyla otomatik olarak buluta gönderen, PDF'e çevirip üstelik eşzamanlı OCR yapan harika bir tarayıcı uygulaması.
1Password - Şifrelerini saklayabileceğin bir uygulama.
Adblock - Safaride dolaşırken reklamları engelleyen süper bir uyglama.
TeamViewer - Bilgisayara uzaktan erişim yapan uygulamanın mobil versiyonu.
AroundMe - Etrafındaki bankaları, eczaneleri, Restoranları, sinemaları, hastaneleri vs. kısaca her şeyi konum olarak belirten uygulama.
Investing - Döviz, Borsa vs. takip ediyorsan bu işin en iyisi.
  • himmet dayi  (13.02.18 18:07:41)
pocket - vaktiniz olmadığı için okuyamadığınız postları kaydedip, çevrimdışıyken de okumaya yarıyor.

giderim var - giderlerinizin hangi kalemlere gittiğini bilmek istiyorsanız.

starbucks - beleş kahve kazanmak için yıldız topluyorsun.

google authenticator - güvenlik için 2 faktörlü doğrulama sağlıyor.

imdb - watchlist'imi tutuyorum.

medium - farklı kategorilerde bilgilendirici yazılar mevcut.

blockfolio - bitcoin ve altcoin yatırımlarınız varsa fiyatları takip için.
  • contavolta  (13.02.18 18:08:46 ~ 18:09:29)
Video Lte- Youtube'dan video indirmek için
Where is that? ve GeoChallenge - Coğrafya bilgi yarışması
Maps.me - Çevrimdışı harita
Bundle - Haber
Ne Harcadım - Günlük harcalamaları not etmek için
  • iwasbornonamountainside  (13.02.18 18:17:52)