vodafone 5 liralık yasal takipli borç-komedi-

Merhaba,

2003-4 yılları arasında kontürlü vodafone kullanmıstım, taaaaaaaaaaaaaa şu an e devletten gördüm ki 5.4 liralık bir borç çıkmıs bana, bakın konturlu hat diyorum.... sonradan cıkan borc diyorum.

hah, sevgili musteri hzimetleri borcunuz var dedi, ödeyeceksiniz malesef dedi ve yasal takibe gecmis dedi.

şimdi şükür ihtiyacım yok ama avukat arkadaslara komedi olsun diye soruyorum: 5 liralık borcun yasal takibi nasıl olur? benim su kadar senedir hic haberim olmadı bundan tamamen şansa e devletten baktıgımda ogrendim. zannediyorum borç miktarını gören avukat feci gülmüştür.

niye gülsün ki? hukukçu değilim, takipler için bir alt sınır var mı bilmiyorum ama eğer yoksa şimdi size 5 liralık borç için 2000 lira avukatlık ve icra masrafı ücreti ile birlikte 2005 liralık ödeme emri gelirse şaşırmayın. avukat 5 lirayı tahsil eder, kendi ücretini de tahsil eder, yoluna bakar.

  • kibritsuyu  (13.02.18 16:36:57)
bence avukat arkadaşlara sorulması gereken 5TL borç değilde ön ödemeli olan bir hattan abone nasıl borçlandırılır onu merak ettim ben.

  • Sir Anthony Hopkins  (13.02.18 17:23:59)
www.haberler.com

Burayı bir okumanızı tavsiye ediyorum.Aynı durumu ben de Turkcell ile yaşıyorum. Bana borç çıkartmışlar 2011 yılından ancak ben borcumu ödedim diye hatırlıyorum.Ödenip aynı zamanda iptal edilen bir tutar varmış müşteri hizmetleri kayıtlarında.Turkcell'e mail attım herhangi bir dönüş yapılmadı. Şimdi borç alacak bürosunda. Sürekli bana şu saate kadar ödeyin diye mesaj atıyor. Ödemiyorum.Dava açarsa itiraz edeceğim hemen.
  • gokank4  (13.02.18 17:41:21)