Havalar sogumuyor

Kar yağmıyor, havalar da bildiğin sıcak. Ne olacak bu işin sonu ne dersiniz?

@acetaminophen daha kısa vadeli düşündüm ben:) mesela yazin kuraklık susuzluk kesin mi?

  • captainobvious  (12.02.18 19:28:19)
kesin. yine böyle bi kar yağmadığı sene planlı su kesintileri olmuştu ankarada.

  • elorelia  (12.02.18 19:30:28)
dün akşam sabaha kadar kar yağdı çorlu'da yerler kar tuttu. sonra eridi.

yağıyor azizim. git bak ağrı dağının tepesine. orada da vardır kar, hop git ordan uludağa orada da vardır.
  • Photographer  (12.02.18 19:31:04)
  • bxgx  (12.02.18 19:33:23)
Kardan nefret ederim hiç sevmem ama kaç zamandır dert oldu içime çünkü biliyorum ki yazın bunun acısı çıkacak fazlasıyla.

Bu arada
@photographer; dünkü kar duyurusunu açan sen miydin?
Tüm gece rüyamda bununla uğraştım durdum arkadaş, Çorlu da kar yağmış ne yapacağız şimdi diye panik halde koşturuyordum etrafta.
Sabah kalkar kalkmaz camdan baktım ne var ne yok diye :)
  • mutekebbir  (12.02.18 19:45:56)
Geçen gün bununla ilgili bir prof konuştu. Depremi işaret ediyor dedi.

  • kompisko  (12.02.18 19:47:12)
valla ben bir İstanbullu olarak bu durumdan hoşnut değilim. sıcağı pek sevmem. karsız, ılık geçen kışları hiç sevmiyorum nedense. ama bu durum hayra alamet değil gibi sanki.

  • nothing in my way  (12.02.18 20:10:15 ~ 20:10:34)
küresel ısınma.
bu iş böcek milletine yarayacak.
soykalar, hemen de evrim geçiriyorlar.
  • pangea  (12.02.18 20:25:54)
Konunun sicak ya da soguk havayi sevmekle alakasi yok. Yani herhangi biriyle degil sistemle, kozmosla, alemlerle ilgisi var. Adi konulan baska bir seyde 2030 yilinda ulkenin su fakiri olacagi gercegi. Heryere beton dokmeye devam. Yenilenebilir enerji gerek, zavalli dereleri, nehirleri, topragi ve onlarin etrafinda kurulu sisteme saygi duymak gerekiyor. Tabi ki kurak bir yaz ongoruluyor. Kar yagmali ki tohum catlasin, hasat olsun.Kuresel isinmanin 1.5 derecede tutylabilecegi de soyleniyor ama bu uretim-tuketim cilginligindan vazgececek irade lazim.

  • rn  (12.02.18 22:35:57)
Bindik bi alamete...

Cocuklugumum yazlarini, kislarini ozluyorum. Hele o sonbahar... o en sevdigim mevsimi goremiyorum.
  • runagain  (13.02.18 04:40:18)