hiç o'nun gibisini bulamayacağınızı düşündüğünüz oldu mu?

naber ya dertleşemiyoruz hiç?

yakın zamanda (şimdi hesapladım da 8 ay olmuş lan) bir buçuk yıllık ilişkim biti, kız arkadaşım beni her açıdan tatmin ediyordu, dört dörtlük bir insandı kendisi. evlilik için çok ideal birisiydi ama ayrıldık işte.

ondan önce hayatıma giren son birkaç kız arkadaşım için de aynı şeyi söyleyebilirim, bunlardan herhangi biriyle evlenseydim eminim şuan mutlu bir evliliğim olacaktı, neyse.

ben şimdi bu dört dörtlük kızlardan sonra hayattaki tüm kredimi kullandığımı ve artık bunlar gibi birini bulamayacağımı düşünüyorum, bu nedenle yeni insanlarla tanışmaya bile üşeniyorum. mesela kalabalık bir şirkette çalışıyorum, molalarda millet terasa çıkıp fıldır fıldır birbirini kesiyor ben odamdan bile çıkmıyorum, artık hiç hevesim kalmadı o işlere. yemekhanede tek başıma en köşedeki masaya gidip hızlı hızlı yiyip ofise iniyorum (gerçi bu benim asosyalliğimle alakalı olabilir). gerçek anlamda tüm hevesim kaçtı.

sizde de benzer duygular oldu mu? nasılsa o'nun gibisini bi daha bulamam boşuna yeni ilişkilere yelken açmayayım diye düşündünüz mü?

Bazen insan bir sureligine cekilmek istiyor, o donemindesindir :) arkadaslarina mumkun oldugunca cok zaman ayirmaya calis bu donemde.

Bir sure sonra bu donem bitecek. Her seyi gectim, bir yerde hormonlar devreye girecek ve ugrasmaya baslayacaksin/basliyorsun :d
  • fakyoras  (10.02.18 22:27:43 ~ 22:28:01)
Sen zaten dört dörtlük olduğun için bulmuşsundur öylelerini. Dolayısıyla kapıları açık tut. Yine gelir.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (10.02.18 22:35:26)
2 sene önce oldu, onun gibisinin bir daha olmayacağını düşündüm. gerçekten de bulamadım. şimdi başka birisi(arada da oldu başkaları) var ama hala onu görünce içim cız ediyor. nereden açtın bu konuyu bro ya, keyfim kaçtı yine.

  • doxanikee  (10.02.18 22:45:49)
sigara içmiyorum ama gelen cevaplardan sonra bir tane yakasım geldi.

  • tolga asp  (10.02.18 22:47:29 ~ 22:48:01)
ahhahaha ya kızLAR diyorsun, demek ki sonuncu hariç her birinden sonra "o'nun gibisi"ni bulmuşsun. ne oldu da tüm kredini kullandığına karar verdin ki? öyle bi yalnızlık hissiyatı gelmiş sana ama, gider o çok şeyapma.

  • bxgx  (10.02.18 23:05:29)
2 kişi için oldu. Geçti o da.

  • yaren  (10.02.18 23:27:58)
oldu. daha geçen gün düşündüm. keşke, birbirimizi sevmeye devam etseydik de böyle saçma sapan insanlarla karşılaşmasaydım dedim.

ama sevgi namına hiçbir şey kalmadı, iyi insan olmakla da ilişki yürümüyor. arkadaş aramıyoruz sonuçta.
  • nice tnetennba  (10.02.18 23:47:55)
Onun gibi birkaç kız arkadaşınız olmuş zaten. Aramaya inanın, tekrar olacak gibi.

  • l arrache coeur  (10.02.18 23:54:04)
önceleri oldu, sonra ise daha iyileri geldi.

  • bruceandwayne  (11.02.18 01:23:44)
evet, ayrılalı 6 ay oldu. daha önce yaşadığım her ilişkimden farklıydı. bana çok değer verirdi, her zaman beni sevdiğini bilirdim, bana karşı hep saygılıydı ve sayamayacağım bir sürü şey daha... aramızdaki mesafeler yüzünden bitti.

şu an konuştuğum hiçbir erkek ve hiçbir eski sevgilim onun yanına bile yaklaşamaz. öyle birşey ki bana karşı yapılan saygısızlıklara, anlayışsızlıklara tahammül edemiyorum. standartlarımı çok yükseltti.
  • you are my lethe  (11.02.18 20:50:27)
giderse onun gibisini bulamam diye düşünüyorum şu an. sayılırsa eğer.

  • bir ileti paylastim  (11.02.18 20:55:46)
yani nasıl biriydi de: 10 milyar maaş vardı, adriana lima görünümündeydi seni bulutların üzerinde mi uçuruyordu. neydi? belki de ilk aşkındı her şeyin ilki güzeldir o yüzden sana farklı gelmiştir. birde ayakabı mı bu da bir daha öylesini bulamayacaksın.

  • for day to break  (11.02.18 21:10:59)
Bulunuyor. Kesin bilgi değil ama yayalım.

  • i m cool with that  (11.02.18 21:15:43)
millet 1 tane bulamıyor, sen birden fazla bulmuşsun. demek ki senin için hayatının kadını bulunması çok zor kriterler içermiyor; bu açıdan bakınca bundan sonra bulman da gayet olası.

elbet her insanın, dolayısıyla her ilişkinin kendine has güzellikleri var. benim için hiçbir zaman mükemmel ilişki yoktu ama mükemmel ilişkiyi aramıyorum da. insan mutlu olduğu o anların bir daha yaşanmayacağını düşünerek o anları kutsallaştırıyor, gözünde büyütüyor, fazla anlam veriyor; algı ve bakış açısı meselesi. şu anda eskiye dönmek mümkün mü, hayır. o halde algını ve bakış açını bundan sonra yaşayacağın mutlu anlara yönelt ve hayattan zevk almaya bak. öbür türlüsü çok ezikçe ve insanın kendine olan saygısını yerle bir eden bir durum. kendine saygın olsun, yaşadıklarına saygın olsun, hayatına saygın olsun.
  • Bruce  (11.02.18 21:21:56)
4 senelik ilişkim 1 yıl önce bitti. halen onun ismini söylüyorum bazen yanlışlıkla karşımdakine. üzücü bi durum. muhtemelen gelmeyecek öylesi...

  • içe doğru kaslı olan çocuk  (13.02.18 07:55:45)