Bimcell

Merhaba,

Turkcell kullanıyorum ve bu ay taahhütüm bitiyor. Başka bir firmaya geçmek istiyorum ve bimcell’in fiyatları çok uygun. Ama biraz internet hızı ve çekim gücünden endişeliyim ( Avea altyapısı kullanıyormuş). Bimcell kullanan var mıdır? Varsa, yorumları alabilir miyim? Lokasyon: Ankara / Çankaya.

istanbul icin bildiriyorum, normal bir hat nasıl cekıyorsa bimcell de aynısı. Daha pahalı hatlar kullananlara şaşırıyorum yemin ederim...

  • binder dandet  (10.02.18 15:54:53)
yöerinizde türk telekom(avea) iyise direkt alın. isimden çekinceniz varsa bilemem. ortamlarda turk telekom dersin kim bilececk :)

  • xiii  (10.02.18 15:58:15)
babam bir süredi kullanıyor, Turkcell'den geçti. Bir fark olmadığını söylüyor. Ben de TÜrk Telekom kullanıyorum, bence de bir fark yok.

  • babilbaligi  (10.02.18 16:45:58)
Babam kullanıyor, vodafonedan geçti. Memnun.

  • kendi kendine yasayan yavrucak  (10.02.18 17:11:53)
ankaradayım, bimcell kullanıyorum. memnunum. Avea ile tamamen aynı. Siz türkcell kullanıyorsunuz, atıyorum türkcell 100 çekiyor ise avea 80 çekiyordur belki, o farktan dolayı bir yavaşlama hissedebilirsiniz da bimcell ile ilgili değil zaten

  • The_Lollok  (10.02.18 19:12:46)
Ben neredeyse iki senedir kullanıyorum almadan önce avea çekimini yakın çevreme sordum sıkıntı olmadığını söylediler risk alıp geçtim (hatta sonrasında ailemi de bimcellli yaptım), şebeke ismi olarak Türk Telekom yazıyor. Fiyat olarak makul tarifeleri var üstelik kullanılmayan sms dayatmaları da yok, internet hızı da çok çok iyi değil ama yine de tatmin edici.

  • EkimBebesi  (10.02.18 19:57:24)
bir buçuk yıllık bimselliyim.
ilk yıl acaip ucuzdu.
son altı aydır türk telekomla kafa kafaya geldi.
fakat prensip olarak seviyorum taahhütsüz ve faturasız işleyişini.
internet sitesinden para yüklemek mümkün olduğu için pratik de.
yurtdışında en hesaplı seçenek hala.
  • berhudar ol evladim  (11.02.18 02:24:14)
İki sene önce ben de çok araştırmıştım. (Pocell, teknosacell gibi) bimcell için karar kılmıştım. Ama son dakika türk telekoma geçtim. Fiyat olarak en ucuz bimcelldi iki sene önce. 16 liraydı galiba. (Hala aynı diye bilmiyorum) Türk telekom ise 19 liraya anlaştım. Kontörlü hat olduğu için daha cazip bir fırsatta hemen çekip gidebilirim. Çekim gücü olarak ise ha bimcell ha turktelekom. Fark yoktur. Fakat bir tek şey okumuştum internette. Baz istasyonuna ulaşan aynı operatör kullanıcılarından daha türk telekom olanlar görüşebilirken sen görüşemeyebiliyormuşsun. Öncelik tanıyormuş kendi müşterilerine.(Bimcell de müşterisi ama teknik altyapı kullandığı için kendinden olanlara öncelik veriyormuş.) Sadece okudum.

  • ceyhan prensi adana  (11.02.18 15:47:36)